Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy opłaca się brać monitor Dell u2711


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 connor1985

connor1985
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 19 marzec 2013 - 16:06

Witam,planuje kupić monitor,do tej pory miałem samsunga T190 (19tke na matrycy TN) maks rozdzielczosc 1440x900
Posiadam Radeon HD6970 VTX3D w wersji 2gb i chciałbym kupić większy monitor niż stary z lepszym odwzorowaniem barw.
Przeznaczenie to trochę do gier,głownie filmy,przeglądanie stron www i tekstu.Gdzieś wyczytałem że mój radek w wersji 2 gb jest przeznaczony do własnie takich rozdziałek jak ten dell tj 2560x1440 Moje pytanie czy da się na nim sensownie grać w miarę nowe tytuły,ewentualnie jeśli będe widział że nie wydala to czy zmniejszenie rozdziałki optymalnej na tym dellu do 1920x1200 znacząco wpłynie na jakość obrazu.
Zapytacie czemu ten dell a nie coś innego typowego do gier,ano temu ze mam szansę nabyć w miarę dobrym stanie z 6 miesięczną gwarancją za 1200zł tego dell,nowy droższy dwa razy,temu wybór na niego padł.Jak dodamy matryce ips i 1,06 mld kolorów a na przeciwko TN-ki z 16 mln i barwy takie jakby je przez brudną szybe oglądal to naprawdę się do niego skłaniam.Jedynę co mnie powstrzymuje to czy ta karta sobie z nim poradzi lub czy rozdzielczość o której pisalem tj 1920z1200 na nim,nie wpłynie na jakość obrazu w grach lub w tekście hmm ewentualnie jakiś 24 calowy dell?
Prosiłbym o poradę biorąc pod uwagę cene jaką na ten monitor mam wydać i możliwości tej karty.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych