Skocz do zawartości


Zdjęcie

Instalacja oprogramowania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Railwayman

Railwayman
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 09 marzec 2013 - 10:54

Wczoraj kupiłem netbooka Aspire One i mam z nim problem mianowicie po włączeniu systemu i wybraniu użytkownika, automatycznie rozpoczyna się instalowanie oprogramowania Cleanup. Przez sekunde instalacja dochodzi do 52 z 53 i tak pozostaje, czekalem wczoraj kilka godzin mając nadzieje ze to normalnie tak długo trwa, jednak nic z tego. W żaden sposób nie mozna wyłączyć instalacji bo gdy klikam na klawisz windowsa po sekundzie przechodzi z nowu do okna instalacji i tak samo jest z uruchomieniem menadzera zadan, jedyne co mogę zrobić to wylogować się lub wyłączyć kompa za pomocą ctrl+alt+delete. Kilka minut temu utworzyłem nowego użytkownika w trybie awaryjnym i poczatkowo było dobrze jednak gdy zrobiłem go administratorem i usunąłem poprzedniego uzytkownika, gdy uruchomiłem ponownie komputer instalacja zaczyna się od nowa. Nigdy z takim czyms się nie spotkałem więc pytam się Was co nalezy z tym zrobic?
  • 0


#2 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 09 marzec 2013 - 13:46

Pokaż listę z programu CCleaner > Narzędzie > Autostart > Zapisz > wklej na forum
Zobacz też czy nic nie masz w Start > Wszystkie programy > Autostart

Rozumiem, że Ty tego programu nie chciałeś instalować, tylko on tak sam z siebie?
  • 0

#3 Railwayman

Railwayman
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 09 marzec 2013 - 14:45

Tak, on instaluje się sam z siebie. Nie mogę zrobić tego co napisałes ponieważ gdy tylko próbuję włączyc lub nadusić cokolwiek innego komputer wraca do instalacji tego programu. Zrobiłem drugiego uzytkownika poprzez wlaczenie systemu awaryjnego, bez funkcji administratora tylko jako uzytkownika standardowego i tego problemu niema, wszystko dziala normalnie. Jednak gdy tylko przełączyłbym się na drugie konto lub zmienił ustawienia na administratora to problem byłby od nowa. Po prostu nie da się nic zrobić podczas instalacji. Można coś z tym zrobić
  • 0

#4 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 09 marzec 2013 - 14:50

To wykonaj to w trybie awaryjnym tak jak pisałem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych