Jump to content


Photo

Antec Liquid Cooling System H2O 620


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 Prophet

Prophet
  • Użytkownicy
  • 6 posts

Posted 28 February 2013 - 19:58

Witam wszystkich forumowiczów. Mój problem a właścicie pytanie dotyczy systemu chłodzenia procesora Antec Liquid Cooling System H2O 620. Czy węże w tym chłodzeniu idzie wymienić ? jeśli tak to jaka średnica i czy można wlać do tego chłodzenia niebieską (UV) ciecz chłodzącą (wiem glupie pytanie ale na koncu jest H2O więc troszkę zmąciło to moją pewność), chcę po prostu tanio z wnętrza mojego blaszaka zrobić coś ładnego a czarne węże mi w tym nie pomogą. No i ostatnie pytanko czy zamknę boczny panel obudowy SillentiumPC Gladius M40 PureBlack jeśli zamontuję to chłodzenie wewnątrz ?
Z góry dziękuję za pomoc i sorki jeśli ktoś poruszył już ten temat ale zależy mi na czasie.
Pozdrawiam.
  • 0


#2 Daroxx

Daroxx
  • Użytkownicy
  • 1040 posts
  • LokalizacjaZagłębie Dąbrowskie

Posted 28 February 2013 - 20:24

Montowałem podobne chłodzenia firmy corsair (H70 bodajże) i raczej było to nierozbieralne.
Twoja obudowa podobna jest wymiarami do Aerocool PGS Strike-X Black do której je montowałem, więc nie powinno być problemu.
Chłodnica wraz z wentylatorem nie musi być przykręcona do bocznej ścianki, są jeszcze miejsca z przodu/z tyłu/od góry/od dołu (zależne od dostępności otworów wentylacyjnych).
  • 0
Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.


0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users