Jump to content


Photo

Fast PLS !


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 ZiZu

ZiZu
  • Użytkownicy
  • 6 posts

Posted 03 February 2013 - 19:11

Witam Wszystkich !

Mam pytanie.
Czy zintegrowana karta graficzna jest o wiele gorsza od zwykłej?
  • 0


#2 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 posts

Posted 03 February 2013 - 19:52

Zintegrowane przeważnie są słabe, ale zależy jeszcze jakie karty się porównuje.
  • 0

#3 Formulao

Formulao
  • Użytkownicy
  • 148 posts
  • LokalizacjaRuda Śląska

Posted 03 February 2013 - 20:12

A podaj jaką masz kartę zintegrowaną. Jak chcesz ją porównać do przedpotopowej karty to może być lepsza ale jak masz na myśli z jakąś nowszą to będzie gorsza. Nie opłaca się używać zintegrowanej karty graficznej. No chyba że masz komputer do przeglądania internetu ale to też czasami nie działa tak jak należy. Kiedyś mi się zepsóła moja dedykowana karta i jechałem 4 dni na zintegrowanej. Jak włączyłem FB to albo sie długo ładował albo poprostu nie było grafiki tylko napisy.
  • 0

#4 ZiZu

ZiZu
  • Użytkownicy
  • 6 posts

Posted 04 February 2013 - 09:27

A podaj jaką masz kartę zintegrowaną. Jak chcesz ją porównać do przedpotopowej karty to może być lepsza ale jak masz na myśli z jakąś nowszą to będzie gorsza. Nie opłaca się używać zintegrowanej karty graficznej. No chyba że masz komputer do przeglądania internetu ale to też czasami nie działa tak jak należy. Kiedyś mi się zepsóła moja dedykowana karta i jechałem 4 dni na zintegrowanej. Jak włączyłem FB to albo sie długo ładował albo poprostu nie było grafiki tylko napisy.



Tu masz opis całej płyty głównej...
Płyta główna ASUS M5A78L-M LX- bardzo dobra i stabilna płyta główna, posiada wszystko co potrzebujesz: sata, pci-e. Obsługuje pamięci 1600 mhz OPIS PŁYTY ASUS M5A78L-M LX

A Tu karte graficzną...
KARTA GRAFICZNA ZINTEGROWANA Z PŁYTA GŁÓWNA Ati Radeon 3000 do 1024MB
  • 0


2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users