Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z rejestracją na pewnej stronie..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Helpaj

Helpaj
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 21 styczeń 2013 - 20:20

(z góry przepraszam za niedogodności, nie wiem, czy jest to odpowiedni dział na taki temat)

Witam,

Mam problem, jak w temacie. Próbuję zarejestrować się na stronie: disciples.pl - http://disciples.pl/...p?mode=register
I za nic nie da rady! Wypełniam sumennie wszystkie pola i mam kłopot z kodem weryfikacyjnym w zakładce uwierzytelnianie! Zamiast cyfr (kodu do wpisania) widzę tylko taką marną ikonkę z rozdartą kartką -.-
Próbowałem na chrome i firefox, wynik ten sam ..;(
Nigdzie w necie nie znalazłem podobnego problemu i wręcz błagam o rozwiązanie..

Z góry dziękuję, pozdro.
  • 0


#2 magik092

magik092
  • Użytkownicy
  • 1555 postów

Napisano 21 styczeń 2013 - 20:27

Niestety rejestracja Ci się nie uda. Administrator serwisu dał ciała na całej linii. Jak otworzysz obrazek z kodem weryfikacyjnym w nowej karcie zobaczysz jak stronka sypie błędami z powodu braku plików png ^^
  • 0

Dołączona grafika


#3 Helpaj

Helpaj
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 21 styczeń 2013 - 20:30

Niestety rejestracja Ci się nie uda. Administrator serwisu dał ciała na całej linii. Jak otworzysz obrazek z kodem weryfikacyjnym w nowej karcie zobaczysz jak stronka sypie błędami z powodu braku plików png ^^



Ale przecież setki użytkowników już fukcjonują! Ja też chcę xD. Wielka szkoda :P. Na prawde nic nie da się zrobić?
  • 0

#4 magik092

magik092
  • Użytkownicy
  • 1555 postów

Napisano 21 styczeń 2013 - 20:32

Nie cytujemy poprzednika.

Napisz maila do administratora i napisz mu, że diabli wzięli katalog /images/anti_robotic_reg/* i generator obrazków z kodem weryfikacyjnym sypie przez to błędami, może zyskasz jakiś przywilej ^^
  • 0

Dołączona grafika


#5 Helpaj

Helpaj
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 21 styczeń 2013 - 20:42

Tyle, że email jest ukryty i trzeba się ZALOGOWAĆ. To samo z PW -.-

Żenada! Chyba sobie odpuszczę..

Bardzo dziękuję Ci za pomoc!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych