Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem, sterowniki graficzne. Ekran nie odpowiada


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 igthy

igthy
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 12 grudzień 2012 - 15:08

Witam. Wszystko zaczyna się od gry, którą zainstalowałem poprzez Steam i uruchomiłem z nieobsługiwaną rozdzielczością (otóż wcześniej oczywiście tego nie wiedziałem). Następnie nie mogąc wyłączyć danego procesu, postanowiłem zrestartować komputer. Co po tym? Otóż wszystko ładnie, lecz po załadowaniu systemu, ekran po prostu przestaje reagować, dokładniej tak jakby nie obsługiwał danej rozdzielczości. Po poradzie z wczorajszego live'a, usunąłem sterowniki GPU. Wszedłem więc w tryb awaryjny i tego dokonałem. Wszystko ładnie śmigało, ale stery trzeba przecież na nowo zainstalować. Tak zrobiłem, a po tym ekran znów po załadowaniu systemu przestaje reagować.

Bardzo prosiłbym o pomoc, dziękuję z góry!
  • 0


#2 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 12 grudzień 2012 - 16:27

Jaka to karta graficzna i płyta główna?
Przestaje reagować, czyli co się dzieje w tym momencie?
  • 0

#3 igthy

igthy
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 12 grudzień 2012 - 16:40

Jaka to karta graficzna i płyta główna?
Przestaje reagować, czyli co się dzieje w tym momencie?


MS Windows 7 Ultimate 64 bit
Procesor AMD Phenom II X4 840 (~3,2GHz)
RAM 4,00 GB 1-Kanałowy DDR3 @ 669MHz (9-9-9-24)
Płyta Główna MSI GF615M-P33 V2(MS-7597)
Grafika NVIDIA GeForce GT 520 (MSI) (1GB)

Po załadowaniu systemu ekran przestaje działać - wyświetlane okienko, że nie obsługuje.
  • 0

#4 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 12 grudzień 2012 - 22:38

Pobierz Live Update 5 i zobacz czy masz jakieś nieaktualne sterowniki, jeśli będą to pobierz i zainstaluj.
Zaktualizuj tylko same sterowniki (bez karty graficznej), nie pobieraj innych dodatków... pasków itp...

Później odinstaluj sterownik karty graficznej wraz z oprogramowaniem i zainstaluj ten: Klik

Dalej wejdź w opcje karty graficznej, czyli Panel Sterownia karty i tam zobacz jaka jest ustawiona rozdzielczość ekranu.
Rozumiem, że ekran przestaje działać i pisze, że nie obsługuje tej rozdzielczości.
  • 0

#5 igthy

igthy
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 13 grudzień 2012 - 20:16

Stery, które podałeś miałem aktualnie wgrane. Zrobiłem reinstall całego oprogramowania GPU i nadal to samo.
Jakieś pomysły? Nikt nie wie w czym problem?
  • 0

#6 Kamillo

Kamillo
  • Moderatorzy
  • 5751 postów

Napisano 13 grudzień 2012 - 23:17

Dalej wejdź w opcje karty graficznej, czyli Panel Sterownia karty i tam zobacz jaka jest ustawiona rozdzielczość ekranu.
Rozumiem, że ekran przestaje działać i pisze, że nie obsługuje tej rozdzielczości.

:new-toy:

Po załadowaniu systemu ekran przestaje działać - wyświetlane okienko, że nie obsługuje.

Czego nie obsługuje? :rolleyes:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych