Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nietypowy problem


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 agneees

agneees
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 01 grudzień 2012 - 11:52

Witam.
Na wstępie zaznaczę, że nie mam kompletnego pojęcia na temat komputerów, nie mam też pojęcia czy piszę w dobrym wątku,
znając życie, pewnie nie dlatego proszę mi wybaczyć, normalnie w życiu nie zdecydowałabym się żeby na tego typu forum napisać :rolleyes:
Otóż mój problem polega na tym, że rozstałam się z chłopakiem informatykiem, kilkukrotnie naprawiał mi on laptopa, zmieniał system, konfigurował sieć. Ostatnio całkiem przypadkowo dowiedziałam się, że ma możliwość podglądu na swoim komputerze pakietów (?) wysyłanych z mojego GG oraz adresów IP osób z którymi rozmawiam i mimo, że te wiadomości są w jakiś sposób zaszyfrowane to on ma możliwość ich przeczytania. Czy mam jakąkolwiek możliwość zablokowania mu tego? Proszę o pomoc, jestem kompletnym laikiem. Obecnie mam system windows 8 a z internetu korzystam przez Wi-Fi.
  • 0


#2 silent

silent
  • Użytkownicy
  • 771 postów

Napisano 01 grudzień 2012 - 22:34

jeżeli masz zainstalowany jakikolwiek program monitorujący/raportujący - to możliwe. mogę zasugerować skanowanie komputera programem antywirusowym, który będzie wyszukiwał także niepożadane oprogramowanie.
obawiam się, że lepszym rozwiązaniem od forum będzie kontakt z kimś, do kogo masz zaufanie i komu udostępnisz sprzęt. jeżlei ex- był dobry, możliwe, że najprostszym sposobem pozbycia się problemu będzie reinstalacja systemu i oprogramowania.
  • 0

#3 Mgiełka

Mgiełka
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 03 grudzień 2012 - 14:25

Potwierdzam. Njbardziej wiarygodnym rozwiązaniem jest niestety format komputera czyli tak jak pisał silent po prostu re-instalacja systemu.
  • 0
Podpis niezgodny z regulaminem forum /Kamillo


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych