Aktualizacje statusów
-
Siema :)
01 lut 2012 19:34 -
siema siema pozmienialo sie tu ze hej
01 lut 2012 19:37 -
Ta, spamboty atakują przynajmniej 2 razy na miesiąc xD
01 lut 2012 21:03
-
To Gratulacje :P
16 sty 2012 15:35
Jeżeli wczoraj powiedziałem komuś przez telefon coś dziwnego.. To przepraszam.. xDD
01 sty 2012 16:40
Podarte spodnie, poranione rece, zakrwawiony telefon, brudne buty.. Emm.. Najlepszy sylwester !! ! ! szczęśliwego 2012 !! Bracie ;p
01 sty 2012 06:08



Ten status otrzymał maksymalną liczbę dozwolonych odpowiedzi
