Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika pavlo94

Odnotowano 4 pozycji dodanych przez pavlo94 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: nie, 21 maj 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#30668 Zawieszający się net

Napisano przez pavlo94 w 09 czerwiec 2011 - 15:24 w Sieci komputerowe

Już trochę czasu od ostatniego postu minęło, wszystko działa poprawnie od długiego czasu, więc można zamknąć. Dzięki za odpowiedzi, niestety problem się rozwiązał sam, więc pewnie było to gdzieś wyżej, a nie mój komputer był winny, albo router.

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA




#29862 Zawieszający się net

Napisano przez pavlo94 w 18 maj 2011 - 14:24 w Sieci komputerowe

Czy naprawdę nie ma czegoś delikatniejszego? Myślałem, że dostanę inteligentniejsze odpowiedzi, spodziewałem się tego po tym forum, ale widać, że ani nie ma odpowiedzi ani nie są one świetne. Sam na to wpadłem, ale chcę zrobić coś nie ruszając systemu itd.



#29527 Zawieszający się net

Napisano przez pavlo94 w 12 maj 2011 - 18:51 w Sieci komputerowe

No owszem zrobię tak, ale tylko wtedy, gdy już naprawdę nie będzie wyjścia. Poza tym już przymierzałem się, aby jakiś gigabitowy mieć.
Coś niewiele odpowiedzi w moim temacie :).



#29409 Zawieszający się net

Napisano przez pavlo94 w 08 maj 2011 - 21:32 w Sieci komputerowe

To mój 1. temat na forum, więc chciałem na początek wszystkich powitać - witam wszystkich!!

Do rzeczy :) ...
Mam internet osiedlowy z Neostrady.
W domu mam jeden router. Kabel główny oczywiście idzie do niego, ja mam komp na kablu (stacjonarny) , no i oczywiście laptopy bezprzewodowo chodzą.
Wszystko pięknie, gdyby nie to, że od pewnego czasu internet się zwyczajnie zawiesza.
Na początku występowało to tylko w grach online, np. grając przez sieć w StarCraft'a II, rozłączało także ze Skype'a w tym samym czasie.
Czekałem minutę, aż wywali mnie z gry i wszystko wracało do normy.
Teraz natomiast jest jeszcze gorzej, gdyż zaczęło mi się zawieszać nawet podczas przeglądania stron.
Wchodząc na Youtube'a zacina się na chwilę, przez co filmik się nie ładuje, później znów działa i tak w kółko.
Na wszystkich stronach tak jest i przez jakiś czas nie mogę niczego otworzyć, chwila przerwy (różnie czasowo) i co jakiś czas znów to samo.

To tyle w opisie problemu. Próbowałem już kilka rzeczy zmienić, starałem się, ale już mi brak cierpliwości.
Na koniec dodam, że system to Windows 7, router zaś D - Link DI524.

Proszę o pomoc, z góry dzięki wszystkim.