Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika promie

Odnotowano 3 pozycji dodanych przez promie (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: wto, 27 cze 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#24640 Czy na windows 2000 da się zainstalować na pendrivie AutoCad

Napisano przez promie w 20 listopad 2008 - 11:25 w Windows XP, 2000 / Server 2003

Admin - czy mógłbyś napisać dlaczego będzie problem?
Pozdrawiam



#24697 Czy możliwe jest zainstalowanie np. AutoCADa na pendrivie??

Napisano przez promie w 13 listopad 2008 - 10:06 w Windows XP, 2000 / Server 2003

Mam taki problem, że potrzebuję czasami w pracy skorzystać z AutoCADa, a nie mam go na kompie, ponieważ firma na mój komputer nie ma dla niego licencji.
Normalnie zainstalować sobie go też nie mogę, bo nie ma praw administratora.
Czy istnieje taka możliwość, że mógłbym go zainstalować na przenośnej karcie pamięci ewentualnie, na dysku, ale z ominięciem administratora.
Na kompie jest system Windows 2000.
Pozdrawiam i bardzo proszę o rady!!!



#24698 Czy na windows 2000 da się zainstalować na pendrivie AutoCad

Napisano przez promie w 13 listopad 2008 - 10:03 w Windows XP, 2000 / Server 2003

Mam taki problem, że potrzebuję czasami w pracy skorzystać z AutoCADa, a nie mam go na kompie, ponieważ firma na mój komputer nie ma dla niego licencji. Normalnie zainstalować sobie go też nie mogę, bo nie ma praw administratora.
Czy istnieje taka możliwość, że mógłbym go zainstalować na przenośnej karcie pamięci ewentualnie, na dysku, ale z ominięciem administratora. Na kompie jest system Windows 2000.
Pozdrawiam i bardzo proszę o rady!!!