Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Flakus

Odnotowano 7 pozycji dodanych przez Flakus (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: czw, 28 wrz 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#47867 Laptop do multimediów za max 2500zł

Napisano przez Flakus w 16 sierpień 2012 - 11:48 w Komputery przenośne

Witam, właśnie zastanawiam się nad zakupem laptopa, w związku z czym proszę o jakąś pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu ;)
W tym roku zamierzam studiować, więc komputer jest mi jak najbardziej potrzebny. Ale do czego? Głównie przeglądanie internetu, słuchanie muzyki i oglądanie filmów. Jeśli chodzi o gry to raczej rzadziej (nie licząc takich internetowych typu haxball xD), może od czasu do czasu, ale na pewno kombajna do gier nie potrzebuję. Jakieś programy też zapewne, więc słowem potrzebuję przede wszystkim sprzętu w miarę wydajnego, ale też niezbyt drogiego (myślę, że cena tak do 2500 zł). Zależy mi też aby sprzęt się zbytnio nie przegrzewał (słyszałem, że np. w Asusach jest z tym spory problem) i bateria trzymała w miarę długo (3-4 godziny chyba w sam raz). Ważna też jest dla mnie wysoka jakość dźwięku. Nigdy wcześniej nie miałem swojego laptopa, ale wiem, że jakość dźwięku jest w nich (chyba) zazwyczaj niska i głośniki są ciche (w porównaniu do stacjonarnych). To chyba tyle. Proszę tylko o jakąś pomoc i poradę, może jakiś konkretny sprzęt ;) I też pytanie z mojej strony o to jaką markę wybrać. Z tego co czytałem to najbardziej polecane są latopy Lenovo i Dell. Może ma ktoś jakąś opinię na ten temat? Zdaję sobie sprawę, że każda marka ma swoje lepsze i gorsze modele, ale na pewno są marki, które tych lepszych modeli mają wiecej od reszty i po porstu warto w nie zainwestować ;) Liczę na pomoc i z góry dziękuję.



#46567 sterownik dźwięku

Napisano przez Flakus w 29 czerwiec 2012 - 20:21 w Karty muzyczne i głośniki

No jest ok, dzięki ;)



#46562 sterownik dźwięku

Napisano przez Flakus w 29 czerwiec 2012 - 19:31 w Karty muzyczne i głośniki

No i właśnie to pobrałem, ale w managerze mi tego nie wykrywa. Gdyby był ok to musi wykryć... Więc nie iwem czy instalować.



#46560 sterownik dźwięku

Napisano przez Flakus w 29 czerwiec 2012 - 19:19 w Karty muzyczne i głośniki

No sprawdziłem i mam takie cztery, czyli 1.x.



#46558 sterownik dźwięku

Napisano przez Flakus w 29 czerwiec 2012 - 19:05 w Karty muzyczne i głośniki

No tu będize problem, bo za bardzo nie pisze która na Everescie...

Pisze: Gigabyte GA-K8NS (5PCI, 1 AGP, 3ddr, dimm, audio, lan).



#46555 sterownik dźwięku

Napisano przez Flakus w 29 czerwiec 2012 - 18:53 w Karty muzyczne i głośniki

To jest stacjonarny - płytka Gigabyte GA-K8NS. Win XP 32 bity.



#46553 sterownik dźwięku

Napisano przez Flakus w 29 czerwiec 2012 - 18:44 w Karty muzyczne i głośniki

Witam, przeinstalowalem wczoraj wina i potrzebuje sterów do karty dźwiękowej. Przy pomocy Everesta ustaliłem o jakie to ma sterowniki chodzić: realtek ALC850@nVidia nForce 3 250 (CK8S). Ściągnąłem już jednak jakies, ale w menegerze urządzeń mi ich nie wykrywa, a w ciemno instalowac nie chcę. Także prosiłbym o pomoc.