Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika tacpy1974

Odnotowano 5 pozycji dodanych przez tacpy1974 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: śro, 27 wrz 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#96688 Rozmrażanie mięsa i warzyw

Napisano przez tacpy1974 w 11 styczeń 2017 - 10:36 w Hyde Park

Ostatnio zetknęłam się gdzieś z takim poglądem jednej mojej cioci, że najlepiej jeśli mięso lub warzywa zostaną rozmrożone w lodówce. Do tej pory - zawsze po prostu wyciągałam je z zamrażalnika ( co więcej często np. zamrożone mięso mielone) kładłam jeszcze w miseczce na grzejniku ,żeby się szybciej rozmroziło. Ale właśnie ciocia stwierdziła, ze jak się takie zamrożone mięso czy warzywa wyciągnie z zamrażalnika i zostawi do rozmrożenia w pomieszczeniu powyżej 4-5 stopni Celsjusza to zaczynają się w nim namnażać ekspresowo mikroorganizmy i można się takim mięsem czy warzywami potruć. Do tej pory zawsze tak robiłam i jakoś się nie zatrułam. Ale dało mi to trochę do myślenia. A jak wy rozmrażacie produkty ? Co radzicie




#96687 Mieszkanie na parterze

Napisano przez tacpy1974 w 11 styczeń 2017 - 10:35 w Hyde Park

Witajcie, jestem na etapie intensywnych poszukiwań mieszkanka, na co najmniej kilka lat. Mam ofertę bardzo fajnego mieszkanka (miodzio), no ale niestety znajduje się ono w 4-piętrowym bloku na parterze i to mnie trochę zniechęca...Całe życie mieszkałam na 3 piętrze. Czy mieszkanie na parterze faktycznie ma same minusy? Dlaczego inni tak często z góry odrzucają parter? Jakie są plusy i minusy mieszkanka na parterze? :)




#96686 Płyn Fairy

Napisano przez tacpy1974 w 11 styczeń 2017 - 10:34 w Hyde Park

Krótkie i proste pytanie? Warto czy nie warto kupować produkt zachwalany przez Bieleninika?




#96685 miły prezent do 30 zł

Napisano przez tacpy1974 w 11 styczeń 2017 - 10:33 w Hyde Park

Polecam świeżo palona kawę która zniewoli niejednego znajomego lub krewnego. Naprawdę warto zainwestować 25 zł w 0,5 kg świeżej kawy 100% arabiki, zapach jest niesamowity. Ja osobiście wiozłem w bagażniku 3 kg i cały pachnę kawą, wszystkie ubrania które kupiłem na prezent też pachną kawą. Nie mogę podać gdzie można kupić taką kawę i dostać przy tym od firmy prezent. Podpowiem tylko że można się przy tym uśmiać do łez. Jestem wdzięczny za cenę i jakość dlatego ze uwielbiam espresso. Życzę udanych łowów w galerii i nie tylko.




#96684 Mieszkanie 59m2 na 4osobową rodzinę - problem ?

Napisano przez tacpy1974 w 11 styczeń 2017 - 10:32 w Hyde Park

Witam wszytskich mam nielada jak dla mnie ogromny problem kupiliśmy z mężem mieszkanie w nowym budownictwie od dewelopera, mieszkanie ma 59m, salon z aneksem 25m, mały pokój 9m, i drugi pokój 12m, łazienka i spory przestrzenny korytarz, narazie jest nas dwójka dziecko w drodze więc spokojnie wystarczy dla dziecka i sypialnia dla nas i jeden salon z kuchnią wspólny, ale planujemy mieć 2 dzieci zobaczymy jak to wyjdzie więc jak ja ich podzielę z tymi pokojami tak żebyśmy i my z mężem mieli swój "kąt" od wczoraj nic nie robię tylko chodzę i myślę tak mnie to z nóg powaliło jak zaczełam się zastanawiać nad tym że to mieszkanie na całe życie raczej...