Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Castaway__92

Odnotowano 8 pozycji dodanych przez Castaway__92 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: śro, 21 cze 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#30486 problemy z programami

Napisano przez Castaway__92 w 03 czerwiec 2011 - 10:35 w Windows 7 i Server 2008

Witam, otóż od pewnego czasu mam problem z moim windowsem 7. Około parę dni temu przestał mi działać program winamp, zaczął wyskakiwać komunikat "porgram winamp przestał działać", nie przejęłam się tym, zainstalowałam foobar2000 ale po pewnym czasie zaczęło robić się tak samo. Wczoraj zainstalowałam skype ale nie mogę go włączyć ponieważ ciągle wyskakuje komunikat "program skype przestał poprawnie działać". Chciałam zainstalować program ccleaner ale znów pojawia się ten problem. Proszę pomóżcie mi, najbardziej mi zależy na skypie.



#526 "wyszukaj programy i pliki"

Napisano przez Castaway__92 w 06 marzec 2011 - 18:05 w Windows 7 i Server 2008

Otóż mam pytanie odnośnie słynnej i fajnej wyszukiwarki w systemie windows 7. Zawsze, po wpisywaniu ciągu liter, wyskakiwały wszystkie możliwości tego co chcieliśmy wyszukać, z każdego folderu podfolderu itd. A u mnie od tygodnia wyszukiwarka padła. W ogóle w niej nie da się wyszukać muzyki. Z każdego folderu wyszukuje ale z folderu Muzyka już nie. Próbowałam różnych możliwości ale nic. Ktoś pomoże ?



#6854 Windows media player

Napisano przez Castaway__92 w 23 lipiec 2010 - 16:48 w Windows 7 i Server 2008

już jestem :wow:



#6873 Windows media player

Napisano przez Castaway__92 w 23 lipiec 2010 - 09:28 w Windows 7 i Server 2008

No wiecie aż tak głupia nie jestem więc nie usunęłabym za dużo :wow: dzięki za pomoc ale wczoraj byłam już tak zdesperowana i dałam sobie spokój z wmp i przeszłam na winampa ;]



#6903 Windows media player

Napisano przez Castaway__92 w 22 lipiec 2010 - 20:28 w Windows 7 i Server 2008

mam oryginalnego windowsa. a mogę zainstalować wmp 9 bo jest najlepszy, wszystko tam jest bardzo proste, normalnie uporządkowane i jest przede wszystkim bardziej przejrzysty.

[ Dodano: 2010-07-22, 21:36 ]
dobra kij z 9, jak mam zainstalować tą 10 bo za przeproszeniem szlag mnie trafi z tą 11 !



#6909 Windows media player

Napisano przez Castaway__92 w 22 lipiec 2010 - 17:58 w Windows 7 i Server 2008

tak mam windows 7 home. czyli jak odinstalować wmp 11 a zainstalować inną ?



#6919 Windows media player

Napisano przez Castaway__92 w 22 lipiec 2010 - 14:38 w Windows 7 i Server 2008

Tylko, że ja nie chcę przechodzić na inny program bo wmp naprawdę lubię. Co do Twojej rady, to czegoś takiego tam nie ma, jest tylko usuń ale za każdym razem gdy się otwiera wmp to wszystko jest tak samo. To jest strasznie irytujące w szczególności, że mam bardzo duży porządek na lapku !



#6922 Windows media player

Napisano przez Castaway__92 w 22 lipiec 2010 - 14:20 w Windows 7 i Server 2008

Mam trochę głupi problem. Otóż wczoraj robiłam porządek z piosenkami, odsłuchiwałam je przez windows media player 11, i usuwałam te co nie chciałam w sposób: najeżdżałam na tytuł, zaznaczałam, prawy przycisk myszy i usuń. Każda piosenka znajdowała się koszu, później kosz opróżniłam. Ale dzisiaj wchodzę w wmp i co widzę ? Pozostały tytuły piosenek, a jak je włączę to obok się pojawia niebieski wykrzyknik, więc usuwam tą "pozostałość". I za każdym razem jak włączę wmp to wszystko jest od nowa. Jak te tytuły usunąć z biblioteki raz na zawsze ? Proszę o pomoc :)

Tematy piszemy małymi literami - Michał