Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Raynex

Odnotowano 6 pozycji dodanych przez Raynex (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: pon, 03 lip 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#2371 [Rozwiązany] Jaką karte graficzną wybrać

Napisano przez Raynex w 23 grudzień 2010 - 12:22 w Karty graficzne i monitory

Dzięki za pomoc zamówię zasilacz i tego asusa Pozrdawiam i Wesołych swiąt życze!



#2380 [Rozwiązany] Jaką karte graficzną wybrać

Napisano przez Raynex w 23 grudzień 2010 - 11:42 w Karty graficzne i monitory

Dzięki, zamówie go dziś a co z kartą jaką byście polecili? Ten asus to dobry wybór?



#2389 [Rozwiązany] Jaką karte graficzną wybrać

Napisano przez Raynex w 23 grudzień 2010 - 10:38 w Karty graficzne i monitory

Procesor: AMD Athlon II X2 255 3.1 ghz
Płyta główna: Asus M3N78
Pamięć Ram: 4GB DDR II 800mhz
Zasilacz:MODECOM LOGIC 600W

Raczej nastawiam się na kartę z gwarancją chce mieć spokój bo wszystko mi się ostatnio psuje(miesiąc temu xbox juz do wyrzucenia, zasilacz się spalił, 2 miesiące temu komórka się zepsuła więc jakieś fatum xDD)



#2395 [Rozwiązany] Jaką karte graficzną wybrać

Napisano przez Raynex w 22 grudzień 2010 - 21:34 w Karty graficzne i monitory

dzięki akurat mialem pecha i zasilacz miesiąc temu się spalil więc mam nowy 600W więc tu problemu nie będzie

EDIT: Co powiecie na to: http://allegro.pl/as...1375661946.html

Czytałem gdzieś że asusa są niezbyt te karty graficzne ale nie jestem co do tego przekonany. Co powiecie na ta oferte?



#2398 [Rozwiązany] Jaką karte graficzną wybrać

Napisano przez Raynex w 22 grudzień 2010 - 21:10 w Karty graficzne i monitory

Witam ponownie!
Jak pisałem trochę wcześniej zepsuła mi się karta graficzna no i muszę kupić nową. Zdecydowałem się na radeona hd4850.
Czy będzie pasować do płyty głównej Asus m3n78
Jeśli można to proszę bardzo o linki do jakichś ofert może być z allegro byle wyszło jak najlpiej cena/jakość.
Przepraszam za błedy nieprzyzwyczajony do laptopa jestem :)
Pozdrawiam i prosze o pomoc



#2438 Problem!

Napisano przez Raynex w 21 grudzień 2010 - 21:08 w Karty graficzne i monitory

Witam!
Wczoraj jeszcze mój komputer chodził normalnie gdy dziś chciałem go włączyć podczas uruchamiania systemu pojawiły się pixele a póżniej ekran robił się czarny i nic już się nie działo. Resetowałem i nic to nie dawało, działało jedynie w trybie awaryjnym. Zdecydowałem się na format. Poza tym że pixele ciągle się pojawiały wszystko było ok dopóki nie zainstalowałem sterowników do karty graficznej pojawiły się czarne paski a po restarcie problem wracał i nie komputer nie chce się włączyć. Moja karta graficzna to geforce 9800GT .
Oto zdjęcia:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Na zdjęciu 3 pokazane jest co się dzieje zaraz po instalacji sterowników. Bardzo proszę o pomoc! Pozdrawiam!