Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Yuki

Odnotowano 1 pozycji dodanych przez Yuki (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: pon, 25 wrz 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#87435 Nauka

Napisano przez Yuki w 26 czerwiec 2015 - 23:34 w Programowanie

Witam i od razu przepraszam ale nie wiedziałem do jakiego działu umieścić ten temat i ten wydał mi się najodpowiedniejszy.

 

Mam do was małą prośbę, a mianowicie chciałbym abyście polecili mi jakąś stronę albo książkę z której mógłbym zacząć naukę informatyki. Tak wiem, że informatyka to zbyt ogólne słowo ale właśnie o to mi chodzi. Właśnie skończyłem gimnazjum i wybieram się do liceum na profil mat-fiz-inf aby potem pójść na jakieś studia informatyczne(prawdopodobnie coś związanego z programowaniem gier ale na to jeszcze mam czas) i chciałbym podczas wakacji poduczyć się trochę aby potem mieć łatwiej. Dodam jeszcze, że próbowałem nauki C++ z kursu internetowego ale zawsze na czymś utknąłem i przestawałem na jakiś czas dlatego szczególnie proszę o jakieś książki.

 

Dodatkowo mam podobny problem z fizyką. Wiem że jest ona w informatyce a dokładnie w programowaniu bardzo ważna i także chciałbym poduczyć się jej przez wakacje ponieważ moja wiedza z gimnazjum z fizyki to porażka( nie chce się usprawiedliwiać ale niestety nie zawsze ma się dobrych nauczycieli :/) więc jakby wiedział ktoś skąd mogę się jej pouczyć to może napisać :)