Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Raf43

Odnotowano 3 pozycji dodanych przez Raf43 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: sob, 08 lip 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#87085 Wiedźmin 3 problem z padem

Napisano przez Raf43 w 31 maj 2015 - 07:28 w Pozostałe urządzenia

a mam problem natury technicznej otóż zemulowałem pada wszystko działa cacy tylko jak poruszam lewym analogiem to Geraltem mogę poruszać się tylko na boki mogę się obracać ale nie mogę chodzić w przód i w tył
Proszę o pomoc

 




#87070 Wiedźmin3 sterowanie padem

Napisano przez Raf43 w 30 maj 2015 - 12:07 w Gry

Pada już zemulowałem co zresztą jest napisane w moim poście.

Raczej nie o taką radę mi chodzi




#87067 Wiedźmin3 sterowanie padem

Napisano przez Raf43 w 30 maj 2015 - 11:27 w Gry

Witam wszystkich!!
mam na imię Rafał i mam fioła na punkcie Wiedźmina ale co z tego jak w niedawno zakupioną najnowszą część sagi nie mogę pograć gdyż gra nie widzi pada.
Poddałem mojego pada emulacji co zaowocowało tym że działa on w drugiej części sagi ale niestety w trójka go nie widzi.
Co zrobiłem? W przypadku drugiej części pliki powstałe po emulacji pada wkleiłem do katalogu bin i to wystarczyło
Ale niestety w przypadku trójki wklejenie do bina nie pomogło, ktoś na jednym z forów poradził mi abym jeden z plików podmienił w podkatalogu x64 ale tu również bez skutku.
A więc grę mam, pada mam a grać nie mogę (gra na klawiaturze nie wchodzi w grę bo po prostu nie potrafię wykonywać tylu kombinacji na raz)
Jesteście moją ostatnią deską ratunku poradźcie mi coś proszę!!!
To już chyba szóste forum na którym stawiam tego posta jak dotąd bez odpowiedzi.....
Może tu się ktoś odezwie pomóżcie proszę!!!