Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika tritimi

Odnotowano 9 pozycji dodanych przez tritimi (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: wto, 26 wrz 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#86615 Oryginalne baterieSamsung do smartfonów

Napisano przez tritimi w 11 maj 2015 - 14:26 w Telefonia GSM

A po prostu na serwis autoryzowany nie lepiej dać? Overmax ma pod tym względem to luksus.




#86599 Który laptop wybrać???

Napisano przez tritimi w 11 maj 2015 - 09:13 w Komputery przenośne

Lenovo chyba najtaniej wychodzi na tle konkurencji. No i serwis komputerów mają sprawny!




#86503 Wybór odkurzacza za 400zł

Napisano przez tritimi w 06 maj 2015 - 13:38 w Hyde Park

Podobnie jak z agd do kuchni kupiłem w outlecie bo dużo taniej niż w klasycznym markecie nawet w promocji.




#86394 Laptop do 2,500zł

Napisano przez tritimi w 28 kwiecień 2015 - 17:08 w Komputery przenośne

Lenovo mają kiepskie zasilanie. Bateria szybko ma dość - wcale nic nie daje jakieś oszczędzanie i działanie na kablu. Obecnie mam zamiennik od Max for power i zobaczymy jak to działa. Mam nadzieję, że będzie lepiej niż na tej oryginalnej.




#86378 Windows Phone, iOS czy Android?

Napisano przez tritimi w 28 kwiecień 2015 - 07:15 w Telefonia GSM

Mnie przy iOS zatrzymała aplikacja Boxhouse app na której dużo muszę pracować.




#85847 Program do faktur !

Napisano przez tritimi w 10 kwiecień 2015 - 09:10 w Pozostałe programy

Odkąd młodzian z Kanady zrobił pierwszy soft do tego można zaobserwować niezły boom na to. ITschool nawet szkolenia wprowadził z takiego softu.




#85043 Tablet dla kobiety

Napisano przez tritimi w 04 marzec 2015 - 13:16 w Komputery przenośne

Samsung tylko wchodzi w grę bo ipad mini retina 3 to już zbyt duże koszty… Lecz czasami warto je trochę nagiąć ;) 




#85021 problem z łączem internetowym w komputerze

Napisano przez tritimi w 03 marzec 2015 - 10:35 w Sprzęt sieciowy

Przypisz IP dla komputera, włącz filtrację MAC i może w ustawieniach połączenia na komputerze ustaw automatyczne DHCP. Ja sam korzystam kompleksowo z połączeń zdalnych ale wiem, że takie proste ustawienia potrafią pomóc. Zdalne przeglądanie kamer za pomocą Astim Alarmy wymusiło na mnie tą wiedzę.




#84890 Drukarka 3D - Pare pytań

Napisano przez tritimi w 25 luty 2015 - 09:23 w Pozostałe urządzenia

W sumie ja rozglądam się za drukarką 3D dla swojego biznesu i przyznam szczerze że nie spodziewałem się że tyle jest tego na rynku. Byłem pewien że będzie 1-dna góra dwie marki. 3D team robili ostatnio pokaz w Poznaniu i świetnie sprawuje się sprzęt już z takiej średniej półki.