Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Nareau

Odnotowano 5 pozycji dodanych przez Nareau (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: pon, 25 wrz 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#81391 Chłodzenie do procesora i5 4690k

Napisano przez Nareau w 04 sierpień 2014 - 07:43 w Obudowy, zasilacze, oraz chłodzenie

A jeszcze dorzucę jednego gracza :) ***

Chodzi mi dokładniej o Phanteksa PH-TC12DX który radzi sobie lepiej niż Macho (przynajmniej w tych testach) vs. EreBoss ale nie tak jak w teście z jednym wiatrakiem, tylko wersje dualfan :)

ewentualnie w cenie phanteksa jest jeszcze be quiet! Dark Rock 3 lub raczej nie znany u nas Deepcool Neptwin




#81381 Chłodzenie do procesora i5 4690k

Napisano przez Nareau w 03 sierpień 2014 - 14:22 w Obudowy, zasilacze, oraz chłodzenie

Ok, dzięki wielkie :)




#81376 Chłodzenie do procesora i5 4690k

Napisano przez Nareau w 03 sierpień 2014 - 10:51 w Obudowy, zasilacze, oraz chłodzenie

a co sądzicie o Scythe Grand Kama Cross 2 ?




#81375 Chłodzenie do procesora i5 4690k

Napisano przez Nareau w 03 sierpień 2014 - 10:04 w Obudowy, zasilacze, oraz chłodzenie

Ten większy ma napisane 160mm tylko nie wiem czy do końcówek HT czy do wiatraka który jeszcze sporo wystaje.. więc chyba rzeczywiście będę musiał wziąć "mniejszego" ^^




#81372 Chłodzenie do procesora i5 4690k

Napisano przez Nareau w 03 sierpień 2014 - 09:29 w Obudowy, zasilacze, oraz chłodzenie

Witam serdecznie :)

poszukuję chłodzenia które będzie dobrze chłodził w/w procesor przy OC ale także musi być cichutki, tani i zarazem wchodzić do Zalmana Z3 plus (jakies 162mm).

Dokładniejsza kwota jaką chciałbym wydać na chłodzenie zamyka się w 200zł.

Żeby nie było że jestem leniem, starałem się także sam przeszukać internet i znalazłem kilka egzemplarzy, ale jeżeli macie coś lepszego to śmiało pisać :)

To co znalazłem:
-Be Quiet! Shadow Rock Slim (wchodzi prawdopodobnie na styk)

-Thermalright True Spirit 120

-Thermalright HR-02 - Macho Rev.A lub Black White

-SilentiumPC Grandis

-SilentiumPC Fortis 2

-Scythe Grand Kama Cross 2 (chyba najcichszy)

-Raijintek Themis

-Raijintek EreBoss