Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika urbi15

Odnotowano 3 pozycji dodanych przez urbi15 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: wto, 26 wrz 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#79712 Lenovo Z560 nagle gaśnie

Napisano przez urbi15 w 23 maj 2014 - 11:22 w Komputery przenośne

Witam po przerwie. Nie byłem jeszcze w serwisie, ale od kiedy pisałem ostatnio laptop się jeszcze ani razu nie wyłączył. Dzieję się za to coś innego: od wczoraj wiesza się w taki sposób, że podczas słuchania muzyki albo oglądania filmu, dźwięk i obraz się zacina, spowalnia. Trwa to kilka-kilkanaście sekund. Ma to związek?



#79600 Lenovo Z560 nagle gaśnie

Napisano przez urbi15 w 18 maj 2014 - 13:06 w Komputery przenośne

Rozmawiałem już na temat mojego problemu na innym forum i też mi polecono sprawdzenie temperatur tym programem - były w porządku. Wprawdzie w przeszłości bardzo się grzał i wyłączał. Ale to były znacznie wyższe temperatury, teraz laptop jest co najwyżej troche ciepły. Tak wiec to chyba nie jest powododem tego że się wyłącza.



#79598 Lenovo Z560 nagle gaśnie

Napisano przez urbi15 w 18 maj 2014 - 12:24 w Komputery przenośne

Witam,

Już od dłuższego czasu mam problem z laptopem. Najpierw gasł krótko po włączeniu gry (to nie są gry z dużymi wymaganiami, wczesniej nie było problemu), od jakiegoś czasu zdarza się też że wyłączy się nawet jeśli nie gram. Formatowanie nie pomogło. Bardzo proszę o pomoc.