Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Rafau

Odnotowano 3 pozycji dodanych przez Rafau (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: śro, 05 lip 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#74878 Podczas gry minimalizuje co chwilę do pulpitu

Napisano przez Rafau w 29 listopad 2013 - 17:27 w Gry

Przepraszam, nie wiedziałem że znak > oznacza to żebym podał, tak jak mówiłem nie jestem obeznany.. Załączam tutaj screeny z menadżera, jeśli nadal potrzebne są te raporty to proszę potwierdzić.

tu drugi link http://zapodaj.net/5...01d0ab.jpg.html

Załączone miniatury

  • Bez tytułu.jpg



#74791 Podczas gry minimalizuje co chwilę do pulpitu

Napisano przez Rafau w 27 listopad 2013 - 16:32 w Gry

Niestety żadne z tych programów nie pomogło, wczoraj wszedłem w Menadżer Urządzeń i wyłączyłem jedną kartę sieciowią z którą był jakiś problem. Jak na razie, wszystko wróciło do normy. Jeśli problem się powtórzy i znowu nie będę wiedział dlaczego odezwę się. Dziękuję i pozdrawiam. :)



#74703 Podczas gry minimalizuje co chwilę do pulpitu

Napisano przez Rafau w 25 listopad 2013 - 17:06 w Gry

Witam, od jakiegoś czasu mam Windowsa 7, i jak włączę komputer, chce odpalić jakąś grę to po 2-3 minutach następuje zminimalizowanie do pulpitu, oczywiście gra sie nie zamyka i można ją otworzyć na nowo ale jaki jest tego sens gdy nie można czerpać przyjemności z gry? ;\ Zresztą nawet teraz jak piszę to nie minimalizuje ale następuje jakiś dźwięk i muszę kliknąć w pole do pisania. Nie jestem informatykiem więc nie potrafie ubrać tego w bardziej profesjonalne wyrazy. Poza tym wczoraj odpaliłem komputer chyba o 10, sprawdziłem aktualizacje, no dobra pobrałem i zainstalowałem i przez pewien czas nadal sie tak robiło, a później koło godziny 16 przestało. Ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać?