Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Horteska

Odnotowano 8 pozycji dodanych przez Horteska (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: śro, 27 wrz 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#77943 Popękany kabel zasilający Lenovo

Napisano przez Horteska w 22 luty 2014 - 23:40 w Obudowy, zasilacze, oraz chłodzenie

Dzięki za odpowiedź, spróbuję najpierw oddać to na gwarancję, zobaczymy co powiedzą.Jak nie da rady, to posklejam taśmą izolacyjną.
Koleżanka też ma laptop Lenovo i ma dokładnie to samo co ja... widocznie taki materiał kabla. Bo na przykład ten od kontaktu jest ok, miękki... a ten od komputera jest taki sztywny i pewnie dlatego popękał.



#77914 Popękany kabel zasilający Lenovo

Napisano przez Horteska w 21 luty 2014 - 01:30 w Obudowy, zasilacze, oraz chłodzenie

Witam,
Mój problem polega na tym, że kabel zasilający od mojego laptopa zwyczajnie popękał...
Teraz siedzę obok koca polarowego i lekko przeciągnęłam kabel, bo był zbyt krótki, co spowodowało otarcie się go o w/w koc. W wyniku tego kabel zaczął "stukać" (nie umiem określić dokładnie tego dźwięku) i pojawiły się takie jakby małe iskierki.
Laptop był kupiony w październiku 2013 r. więc kabel nie jest stary. Dodam, że użytkuję go bardzo delikatnie, składam go naprawdę lekko, dokładnie tak, jak był zagięty od początku. Nie ściskam go dołączonym rzepem, tylko zapinam go na sam koniuszek, żeby kabel się nie rozplótł.
Co mam z tym zrobić? Oddać kabel na gwarancję (w ogóle to przyjmą?) czy po prostu zakleić te miejsca taśmą izolacyjną, czy co?
Z góry dziękuję za odpowiedź,
Horteska



#74531 Czarne tło w prezentacji przy filmach w Open Office Impress

Napisano przez Horteska w 20 listopad 2013 - 19:50 w Grafika, Fotografia, Multimedia

Właśnie tak. Spakowałam wszystko razem w zip. I tak jej nie działa. :(



#74495 Czarne tło w prezentacji przy filmach w Open Office Impress

Napisano przez Horteska w 19 listopad 2013 - 22:54 w Grafika, Fotografia, Multimedia

Mam pytanie...
Mianowicie zrobiłam prezentację w Open Office Impress, w której zawarłam filmiki, które oczywiście są w folderze razem z prezentacją.
I teraz jest problem... u mnie wszystko śmiga fajnie, wszystko działa, ale jak wysłałam to Koleżance, która specjalnie dla mnie ściągnęła pakiet Open office, to... filmiki u niej nie działają. Pojawia się czarne tło, tak jakby nic nie było. W czym tkwi problem? Jak to naprawić?



#72486 Który laptop wybrać: Lenovo G580 czy G585?

Napisano przez Horteska w 03 październik 2013 - 23:38 w Komputery przenośne

Bardzo dziękuję za pomoc. :)



#72475 Jaka bateria do Sony Vaio VGN-AW31M?

Napisano przez Horteska w 03 październik 2013 - 19:35 w Komputery przenośne

Mam maleńki problem, gdyż w laptopie mojej Mamy pokazuje, żebym "rozważyła wymianę baterii" i teraz nasuwa się pytanie... jaki model baterii mam kupić? Jestem zielona w tym temacie, gdybyście byli tak mili i coś podpowiedzieli. :)



#72433 Który laptop wybrać: Lenovo G580 czy G585?

Napisano przez Horteska w 02 październik 2013 - 22:57 w Komputery przenośne

Może być bez systemu, dokupię sobie później Windows 7. Cena... Tak jak mniej więcej stoi, wybrałam model z Allegro za 1157zł Lenovo g580
, ten drugi Kolega mi powiedział, że w Neonet jest za 999zł Lenovo g585
Matryca 15,6 cala jest dla mnie idealna.



#72427 Który laptop wybrać: Lenovo G580 czy G585?

Napisano przez Horteska w 02 październik 2013 - 22:18 w Komputery przenośne

Witam,
Chcę kupić nowego laptopa. Podobno Lenovo jest firmą godną uwagi. Mojego laptopa używałabym generalnie do GG i przeglądania stron Internetowych i oglądania filmów od czasu do czasu, ewentualnie do gry Burnout Paradise City ( :D ). Cena g580 jest stosunkowo niska, dlatego od początku myślę o tym modelu, ale chciałabym się poradzić Was, bo się znacie. Wynalazłam sobie g580 z procesorem Intel Celeron Dual-Core 2x1,8Ghz , 3gb RAMU. Poradźcie coś. :)