Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika 13marcin13

Odnotowano 2 pozycji dodanych przez 13marcin13 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: czw, 28 wrz 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#71003 Błędy po odtworzeniu pendrive, odzyskanie danych

Napisano przez 13marcin13 w 27 sierpień 2013 - 22:49 w Pozostałe urządzenia

Tylko wtedy stracę wszystkie dane? A jest na nim jeden plik który bardzo potrzebuję. Wystarczy mi, że raz dostanę się do danych które są na tym pendrive skopiuję wszystko i już wtedy mogę go nawet wywalić do kosza. Chodzi mi tylko o ten jeden plik. A wszystkie dane na 100% nadal na nim są.



#70999 Błędy po odtworzeniu pendrive, odzyskanie danych

Napisano przez 13marcin13 w 27 sierpień 2013 - 22:03 w Pozostałe urządzenia

Witam,


Mam problem z moim pendrive'm. Przy próbie otwarcia jego zawartości wyskakuje mi błąd "Wystąpił błąd podczas ładowania 4#ODTTQI.ini Nie można odnaleźć określonego modułu" Sprawdzałem go na innym komputerze i niestety jest ten sam problem. Dodam, że gdy chcę otworzyć zawartość pendrive'a i klikam na "otwórz" to następnie wyskakuje mi do niego skrót i dopiero wtedy gdy próbuje otworzyć go przez ten skrót to wyskakuje błąd. Mam na nim ważne dane i proszę was o pomoc w odzyskaniu ich. Sądzę, że się nie usunęły ponieważ gdy wchodzę we właściwości to widzę, że jest prawie zapełniony (tak jak i był wcześniej).

Nie używałem tego pendrivea ponad miesiąc ponieważ nie był mi potrzebny ale pamiętam, że ostatnio mój antywirus (AVG) znalazł na nim wirusa - Win32/Cryptor.