Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika redheadpapa

Odnotowano 3 pozycji dodanych przez redheadpapa (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: sob, 15 lip 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#68967 Laptop do gier bez zbędnych dodatków za 2300zł

Napisano przez redheadpapa w 13 lipiec 2013 - 22:20 w Komputery przenośne

Chyba zdecyduję się na tego Lenovo, kilkoro użytkowników już go polecało więc pewnie jest niezły. Dzięki wielkie za pomoc! ;)



#68965 Laptop do gier bez zbędnych dodatków za 2300zł

Napisano przez redheadpapa w 13 lipiec 2013 - 21:58 w Komputery przenośne

1. Cena - Jaką maksymalną kwotę możesz przeznaczyć na zakup komputera - maxymalnie 2300zł.
2. Użytkowanie - Do czego sprzęt będzie używany, czyli np. do gier, projektowania - będzie użytkowany do wszystkiego ale priorytetem jest tutaj jego moc - chcę na nim grać w gry.
3. Windows - Czy komputer ma być z system czy bez systemu - system nie jest obowiązkowy.
4. Matryca - minimum 15,6.

Dysk nie musi być 200gb, niech będzie przynajmniej tyle, nie przywiązuję do tego większej wagi, chodziło mi o to że nie potrzebuję dodatków jak wielki dysk czy kamerka, jeśli będą to ok ale jeżeli dostanę silny sprzęt ale bez tego to będę również zadowolony.

Musi to być laptop ponieważ jest to prezent za dostanie się na studia i z uwagi na rodzeństwo potrzebuję mobilnego sprzętu, ale jako że sam wybieram laptopa to chcę takiego który posłuży mi do grania. Dzięki ;)



#68953 Laptop do gier bez zbędnych dodatków za 2300zł

Napisano przez redheadpapa w 13 lipiec 2013 - 20:58 w Komputery przenośne

Cześć, szukam laptopa do maxymalnie 2300zł. Chcę na nim grać w gry więc potrzebuję najszybszego. Nie interesuje mnie czas działania na baterii, przestrzeń dyskowa też nie jest specjalnie ważna, niech będzie nawet 200gb. Chcę poprostu najmocniejszego laptopa w tej półce cenowej, ekran ~15. Widziałem inne tematy do ~2200 zł ale zawierały one takie wymagania jak dużo miejsca na dysku czy kamerka internetowa albo inne dodatki. Ja chcę najmocniejszego laptopa do 2300 zł. Dziękuję za pomoc ;)