Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Zielony122222

Odnotowano 2 pozycji dodanych przez Zielony122222 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: śro, 05 lip 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#65819 Jaką płytę główną kupić, komputer do gier

Napisano przez Zielony122222 w 21 maj 2013 - 15:36 w Procesory, płyty główne i RAMy

Ok, wielkie dzięki wszystkim za odpowiedź. Ja chciałem najpierw kupić płytę główną z obudową i przełożyć wszystkie podzespoły z mojego starego pc, ale właśnie nie wiem też czy jakaś porządna płyta główna byłaby dobra to tego gruchota bo on skończył już jakieś 6-7 lat. Z tego co czytałem wasze posty to może faktycznie uzbierać całą kwotę i od razu kupić całego kompa. Wielkie dzięki za pomoc.



#65756 Jaką płytę główną kupić, komputer do gier

Napisano przez Zielony122222 w 20 maj 2013 - 20:00 w Procesory, płyty główne i RAMy

Witam, postanowiłem złożyć nowego blaszaka. Będzie on przeznaczony do gier. Musiałby pociągnąć gierki na wysokich detalach przez najbliższe lata. Teraz zamierzał kupić płytę główną z obudową, a za jakiś czas chciałbym dokupić resztę, tylko nie wiem jaką płytę kupić, bo ten komputer trochę będzie kosztował, więc trochę czasu zajmie mi zbieranie pieniędzy na kolejne podzespoły. Proszę was o to abyście dali mi jakieś linki, lub wypowiedzieli się jaką płytę główną należy kupić.
Z góry Dziękuję