Jump to content


Ciastek96's Content

There have been 6 items by Ciastek96 (Search limited from Wed, 28 Jun 23)


By content type

See this member's

Sort by                Order  

#65010 Jak dodać kasę do Euro Truck Simulator 2

Posted by Ciastek96 on 13 May 2013 - 15:46 in Gry

Szukasz zapisu z gry i otwierasz go notatnikiem. Edytujesz linjke gdzie masz pieniądze i zapisujesz. Gra na kodach jest troche bez sensu...



#65009 Rozwiązany: Dziwny dzwięk przy załączaniu netbooka

Posted by Ciastek96 on 13 May 2013 - 15:42 in Komputery przenośne

Spróbowałem załączyć go na samej baterii co się okazało? że jest rozładowana. Wczoraj jak to pisałem miałem go podłączonego do prądu i ten dźwięk to było trzeszczenie wiatraczka chłodzącego. Okazało się że ładowarka po prostu nie łączyła, zaniosłem ją do znajomego który sie na tym zna i teraz sie normalnie załącza. Brak mi slow tak banalny problem a ja się nie skapłem -,-" ale dzięki Kamillo za pomoc ;) Temat do zamknięcia.



#64965 Xbox 360 LT 3.0 Jasper ZESTAW

Posted by Ciastek96 on 12 May 2013 - 23:15 in Sprzedam

128 mb pamięci to troszkę za mało...



#64964 Jakim programem nagrywać filmiki z gier + głos

Posted by Ciastek96 on 12 May 2013 - 23:11 in Gry

Fraps + 4 rdzeniowy procesor najlepiej i5 albo i7



#64963 Przycinanie się gier co kilka sekund

Posted by Ciastek96 on 12 May 2013 - 23:09 in Gry

Ja bym raczej sprawdziL stery do grafiki , z tego co ja wiem to windows 8 jest słabiutki jeśli chodzi o gry. No i jeszcze dochodzi do tego na jakich detalach grasz bo jeśli na najwyższych to masz zdecydowanie zbyt mało ramu no i jeszcze system 64 bitowy a GTA SA obsługuje płynnie tylko 32 bitowe systemy



#64962 Rozwiązany: Dziwny dzwięk przy załączaniu netbooka

Posted by Ciastek96 on 12 May 2013 - 22:58 in Komputery przenośne

Witam, moja dziewczyna pożyczyła mi ostatnio netbooka dokładnie model Emachines em250 gdyż potrzebowałem go do internetu na góra 2-3 dni. Netbook działał idealnie i robiłem na nim cały czas czyszczenia dysku itp. 6 godzin temu korzystałem jeszcze z niego, i działał on idealnie. Jakies 20 minut temu chciałem go załączyć i nie mogę aż do teraz po naciśnięciu guzika załącza się po czym wydaje dziwny dźwięk i po tym się wyłącza. Jest tak przy każdej pròbie odpalenia go a czasami nawet nie reaguje na przycisk. Nie wiem co jest grane 6 godzin temu śmigał aż miło a teraz nie mogę go odpalić. Wykluczyłem problem z płytą głòwną bo zapewne odczuł bym dawno że coś jest nie tak, przegrzewać się raczej nie przegrzewał bo tak czy siak korzystam z niego góra 2-3 godziny dziennie a czasem w ogòle. Pròbowałem wyjąć i włożyć baterię ale nic to niestety nie dało. Bardzo bym was prosił o pomoc bo jestem bez radny :/