Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika HotKeeper

Odnotowano 5 pozycji dodanych przez HotKeeper (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: czw, 29 cze 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#58228 Chcę kupić stacjonarny komputer za 4000zł

Napisano przez HotKeeper w 17 marzec 2013 - 23:11 w Zestawy komputerowe

Widzę, że co nowa głowa to nowa propozycja na komputer. Niestety sam nie jestem wstanie stwierdzić, która jest najlepsza wedle moich oczekiwań. Najbardziej się martwię, że nie będzie coś działać, bo nie będzie kompatybilne ze sobą. Bardzo by mi pomógł jakiś post od doświadczonego informatyka w dziedzinie sprzętu np potwierdzający kompatybilność drugiej propozycji od "simon". Bardzo drążę ten temat, bo jestem studentem i nie chciałbym wydać składanych przez długie semestry pieniędzy w błoto :)



#56945 Chcę kupić stacjonarny komputer za 4000zł

Napisano przez HotKeeper w 07 marzec 2013 - 19:16 w Zestawy komputerowe

Skoro miał być do grania - to proszę! Wywaliłem elementy, które wybrałeś niepotrzebnie za mocne. Moja propozycja przedstawia się następująco: Koszyk z morele.net. Skopuj do nowego koszyka, będzie miał gotową konfigurację.

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.
http://www.morele.ne...ementow-266770/
to ta usługa.
Jeśli będziesz zamawiał to przy zamówieniu w polu kod promocyjny wpisz
O44Y129AC8
i naciśnij obok wyślij to koszt montażu się na 1 złoty a wysyłka będzie darmowa.

Dostałem podpowiedź z innego forum , ze ten chipset płyty głównej może nie mieć aktualnej wersji bios, przez co może nie obsługiwać procesora tej najnowszej generacji. Napisałem do supportu odnośnie biosu. Niestety nie znali odpowiedzi na to pytanie. Czy ta płyta główna obsłuży ten procesor ?
http://www.morele.ne...i53570k-473467/

Pojawiła się też podpowiedź, że zasilacz powinien być lepszy np SilentiumPC Deus G1 600W .
Pytanie czy 500W wystarczy, czy jednak musi być 600W?
Liczę na wyrozumiałość, gdyż nie należę do speców,a chcę, żeby mi wszystko ładnie chodziło i sprzęt był ze sobą kompatybilny.



#56774 Chcę kupić stacjonarny komputer za 4000zł

Napisano przez HotKeeper w 05 marzec 2013 - 21:57 w Zestawy komputerowe

Mam ambicję na najnowszego Crysisa 3, czy też far cry 3.Komputer powinien świetnie się spisać z tymi tytułami,prawda?



#56756 Chcę kupić stacjonarny komputer za 4000zł

Napisano przez HotKeeper w 05 marzec 2013 - 17:57 w Zestawy komputerowe

Dziękuję Ci dobry człowieku. Twój post. Bardzo mi pomógł. Na pewno skorzystam. Dziękuję za kod promocyjny,działa :)
Pozdrawiam



#56714 Chcę kupić stacjonarny komputer za 4000zł

Napisano przez HotKeeper w 04 marzec 2013 - 22:48 w Zestawy komputerowe

Witam forumowiczów :)
Potrzebuję komputera, nie chce maszyny do pisania, a wydajnego smoka.
Potrzebuję PC, który będzie miał:
I7(lub lepiej<<nie znam się>>)
16gb ramu,grafika 2gb ( lub lepsza<<nie znam się>>)
dysk- pewnie 1TB to już norma?
karta dźwiękowa- nie przywiązuję uwagi, używam słuchawek ^_^
system operacyjny : brak lub windows7
Mam ogólne pojęcie odnośnie sprzętu, natomiast kompletnie nie jestem w temacie jeśli chodzi o jakieś taktowanie procesora, nie chce żadnych okrojonych rzeczy z powyższej specyfikacji technicznej. Nie znam się na kartach graficznych, nie umiem ich porównać.
Boję się, że kupię coś i ktoś na mnie po prostu zedrze pieniądze, podczas gdy za tą samą cenę mógłbym kupić coś lepszego.
Potrzebuję komputera stacjonarnego do 4000zł.
Komputer oczywiście do grania, tak żeby mnie nie zawiódł.
Będę wdzięczny za wszelkie propozycje z linkami włącznie.