Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika bercikcch

Odnotowano 11 pozycji dodanych przez bercikcch (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: śro, 05 lip 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#56972 dobry do gier

Napisano przez bercikcch w 08 marzec 2013 - 13:36 w Procesory, płyty główne i RAMy

Wymagania minimalne wyglądają następująco:
15 GB miejsca na dysku, lub 10 GB w przypadku gry z dystrybucji elektronicznej,
Windows Vista lub 7,
dwurdzeniowy procesor taktowany częstotliwością 2 GHz,
2 GB pamięci RAM,
karta wspierają DX10 lub DX11.

Patrząc na specyfikacje minimalnych wymagań trzeba przyznać, że nie są one jakoś specjalnie wygórowane i raczej większość graczy nie będzie musiała rozbudowywać swojego sprzętu. Jednak jak już napisano są to wymagania minimalne i żeby móc bardziej nacieszyć się grą trzeba będzie spełnić przynajmniej wymagania zalecane, które przezentują się tak:
15 GB miejsca na dysku, lub 10 GB w przypadku gry z dystrybucji elektronicznej,
Windows 7 64-bit,
czterordzeniowy procesor,
4 GB pamięci RAM,
karta graficzna z DX11, na przykład GF GTX460 lub AMD Radeon HD 6850.


Wymagania spełniasz więc powinieneś spokojnie ogarnąć BF3:)
Co do tego Twojego sprzętu to jest dość dobry i na pewno da się na nim grać w niezłe tytuły :)



#56315 Jak zrobić aktualizacje bios do tej płyty głównej?

Napisano przez bercikcch w 28 luty 2013 - 18:32 w Procesory, płyty główne i RAMy

Witam! Zakupiłem nowy procesor, ale komputer mi go nie pokazuje przez stary bios bo aż z 2006r.
Chciałbym go zaktualizować, ale nie wiem jak... Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak albo podać jakiś poradnik? Poniżej zamieszczam parametry płyty głównej i biosu.

Typ BIOS'u: Award
Typ BIOS'u Award: Phoenix - Award WorkstationBIOS v6.00PG
Informacja z BIOS'u Award: NFORCE4M-A Ver 1.2D 09/12/2006
Data BIOS'u systemowego: 09/12/06

I jeszcze mam pytanie czy brak aktualizacji wpływa na prace procesora? Tzw czy ogranicza go jakoś ? Procesor mój to AMD Athlon x2 64 6000+

Z góry Dziękuje i Pozdrawiam!



#55314 Jaką proponujecie karte?

Napisano przez bercikcch w 19 luty 2013 - 07:03 w Karty graficzne i monitory

Zasilacz ma moc 400 w.



#55313 Jakie chłodzenie

Napisano przez bercikcch w 19 luty 2013 - 07:01 w Obudowy, zasilacze, oraz chłodzenie

Dobra temat do zamknięcia, bo zakupiłem chłodzenie które używa kolega wyżej :) Dzięki i Pozdrawiam!



#55162 Jakie chłodzenie

Napisano przez bercikcch w 18 luty 2013 - 08:18 w Obudowy, zasilacze, oraz chłodzenie

Ok jak coś to daj info. A reszta jak wie jakie zakupić chłodzenie do tego procka prosiłbym o wypowiedź. Z góry dzięki i pozdrawiam!



#55161 Jaką proponujecie karte?

Napisano przez bercikcch w 18 luty 2013 - 08:14 w Karty graficzne i monitory

Panowie na poczatek dajcie coś tańszego... W wakacje dopiero będę miał więszke fundusze na zakup porządnej karty, ale dzięki za wypowiedź. Mój budżet to 200 zł.



#54829 Jakie chłodzenie

Napisano przez bercikcch w 15 luty 2013 - 16:05 w Obudowy, zasilacze, oraz chłodzenie

Witam! Mam pytanie w sprawie chłodzenia do procesora AMD ATHLON X2 64 6000+... Czy wytrzyma ten procek chłodzenie orginalne z procka amd sempron 3200+ ? A jak nie to jake chłodzenie kupić?



#54824 Jaką proponujecie karte?

Napisano przez bercikcch w 15 luty 2013 - 15:51 w Karty graficzne i monitory

Witam! Mam pytanie w sprawie karty graficznej... Jaką karte musiałbym zakupić, aby Counter Strike:GO chodził mi bez zacinania, dobrze chodził. Z góry dzięki i Pozdrawiam!



#54587 Jaki procesor

Napisano przez bercikcch w 13 luty 2013 - 08:37 w Procesory, płyty główne i RAMy

Ok. Dobra ostatnie moje pytanie. Czy procesor Athlon 64 X2 5000+ da rade ogarnąć Counter Strike Global Ofensive? A jak nie da to jaki dałby rade na moją płyte?



#54372 Jaki procesor

Napisano przez bercikcch w 11 luty 2013 - 16:43 w Procesory, płyty główne i RAMy

A zasilacz mi wytrzyma? Zastanawiałem się nad Athlon 64 X2 6000. A i jeszcze jedno pytanie... Wytrzyma jakiś AMD phenom na tym kompie?



#54366 Jaki procesor

Napisano przez bercikcch w 11 luty 2013 - 16:27 w Procesory, płyty główne i RAMy

Witam!
Mam szczególne pytanie, ponieważ mam dość stary komputer i chciałem go ulepszyć. Mianowicie chciałem mu wymienić procesor. Moje pytanie brzmi jaki procesor mógłbym max dać na kompa aby wytrzymał. Poniżej podam parametry komputera.
Procesor AMD SEMPRON 3200 AM2
Płyta Główna ECS NFORCE4M-A AM2
Zasilacz TRACER 4Life/400
Wiem, że stary sprzęt, ale chce coś jeszcze z niego wyciągnąc. Mogą być ewentualnie zmiany typu zasilacza. Płyty nie zmienie. Z góry dziękuje i Pozdrawiam!