Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika BomV

Odnotowano 12 pozycji dodanych przez BomV (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: pią, 07 lip 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#55432 Problem z chlodzeniem

Napisano przez BomV w 20 luty 2013 - 08:30 w Obudowy, zasilacze, oraz chłodzenie

Sprawa się rozwiązała dalem za dużo pasty, teraz wszystko elegancko smiga temperetura procka nie przekracza 60'C



#55233 Jakie chłodzenie

Napisano przez BomV w 18 luty 2013 - 18:34 w Obudowy, zasilacze, oraz chłodzenie

Duze temperatury wynikły z mojej winy nalozylem za duzo pasty, teraz jest juź wszystko ok i śmiga jak glupie tylko jeszcze jedno nie zapomnij zmierzyć ile masz wolnego miejsca w PC bo ja kupilem nie zważając na to wagi i radiator jest o 0,5mm za duży i wystaje poza boczną ścianke da się to upchnąć ale wole bez ścianki zresztą komp jest schowany pod biurkiem i nie widac czy ścianka jest czy jej nie ma. Jesli bedzie za duzy to kup sobie cos żeby tam jeszcze jakies 5cm różnicy bylo bo nie wiadomo ile to ma naprawde itp.



#55104 Problem z chlodzeniem

Napisano przez BomV w 17 luty 2013 - 16:38 w Obudowy, zasilacze, oraz chłodzenie

Witam.

Tak jak poleciliscie mi zakupiłem na mojego prcka chlodzenie silentiumpc fortis 1225 przez 2 dni elegancko chodzilo lecz na 3 dzien komputer zie dosyc mocno zawiesil i wylaczyl prz probie ponownego uruchomienia to samo wylacza sie. Zamontowalem dodatkowy wentylator na radiatorze bo byla taka mozliwośc lecz temperatura dalej rośnie teraz wyciągnolem wszystko i zaaplikowalem jeszcze raz paste zobaczymy ile pochodzi. jesli bedzie nadal to samo to co mam robic???? Przeciez ja juz wszysko co mozliwe w tym kierunku uczyniłem i dupa. Prosze o pomoc!!

dodam ze wentylator ma regulacje obrotów i wejsciejest na 4pin na mojej plycie nie ma wejscie 4 pin tylko 3 wiec podlaczylem i chodzi, lecz gry temperatura rosnie wentyl pracuje na takich samych obrotach ale za to sa zamontowane 2 wiec to chyba nadrabia. ;)



#55101 Jakie chłodzenie

Napisano przez BomV w 17 luty 2013 - 16:33 w Obudowy, zasilacze, oraz chłodzenie

elo
ja mam podobny sprzet i kupiłem taki sam procesor lecz na starym hlodzeniu temperatura po 5min siegala 125'c tak pokazywal program.
Zakupilem chlodzenie silentiumpc fortis he1225 przez 1 dzien smigalo jak szalone itemp nie przekraczala 80'c teraz mam znou to samo ztarlem pase i zalozylem jeszcze raz zobacze czy to pomoże dodam że miałem uzywany procek i mogl byc wadliwy ale watpie skoro przez dzien elegancko smigal nawet to chyba przez 2 dni chodzilo. :)



#53898 Wybór chłodzenia na procesor.

Napisano przez BomV w 06 luty 2013 - 19:57 w Obudowy, zasilacze, oraz chłodzenie

Przy bocnej ściance domontowałem wentylator 120mm i nic dalej nie daje komp jest odkurzony radiator też nowa pasta na procku, nawet nie zakladam bocznej obudowy bo komp jest schowany pod biurkiem, nie że niewiadomo jak upchany ale luzu tam ma jeszcze i to sporo tak że przepływ powietrza jest spory.
A co do posta Up to co mam odpuszczać??? kupno radiatora? ten mój to wersja orginalna od firmy AMD na duzo mniejszy procesor i słabszy o ten moj obecy to AMD anthlon 64x2 3.1ghz 6000+ tak więc chyba jednak zainwestuje w cos lepszego a jesli nie to komp na częśći pójdzie i zakupie nowego.



#53837 Wybór chłodzenia na procesor.

Napisano przez BomV w 05 luty 2013 - 22:27 w Obudowy, zasilacze, oraz chłodzenie

Siema.
Szukam porządnego chłodzenia na procesor przy obecnym chłodzeniu czyli orginalnym jakie daje producent AMD temperatura na procku wynosi 125'C i komp sie wyłącza. Więc potrzebuje czegoś sporego, maxymalnie do 120zł i do tego koszty przysłki na allegroo. Prosiłbym o podanie jakiś linków do aukcji, tym podstawki procka AM2.



#53832 Składak. Dobry??

Napisano przez BomV w 05 luty 2013 - 22:04 w Zestawy komputerowe

Podepniesz coś lepszego i sprzętu nie będzie

sorka ale nie za bardzo rozumiem...



#53704 Składak. Dobry??

Napisano przez BomV w 03 luty 2013 - 20:53 w Zestawy komputerowe

Ja chce tylko wiedziec czy to dobry składak jest bo sam wybierałem te częsci, grafiki poszukam a zasilacz tracer becool 520W
nie sa to podobno najlepsze zasilacze ale zastrzeżen do niego nie mam.
A dysk mam jeszcze jeden ze starego kompa 160G to wepne go do plików systemowych itp. i chyba bedzie smigać. Nie znam dokładnego modelu dysku jutro jak bede miał czas to wam napisze.


@edit:

grafika jest HD 6770 1GB za 300zł link>>>>
Grafika
tylko to jest ddr5 podejdzie mi to płyty?



#53667 Składak. Dobry??

Napisano przez BomV w 03 luty 2013 - 16:25 w Zestawy komputerowe

Dołączona grafika

Dobry zestaw do gier???
Zasilacza nie kupuje bo mam już dobry.



#53541 Wyłączanie komputera

Napisano przez BomV w 02 luty 2013 - 16:58 w Procesory, płyty główne i RAMy

BIOS w serwisie został wgrany w wersji bodajze 1.9 temperatury max 62'c tylko ze wtedy gdy smigam po necie troche duza ale powinno stac. testa zrobie moze jutro



#53453 prosze o wycene koputeraz

Napisano przez BomV w 01 luty 2013 - 21:36 w Zestawy komputerowe

płyta msi K9NU Neo-V
procesor amd anthlon 64 3,1 x2 6000+ (posiadam tez stary amd sempron 1,6ghz)
grafika geforce nVidia 256mb (+płyta ze sterownikami)
zasilacz trace 520W nowy
dysk jakis tam 2lata temu wymieniony
2g ram (2x goodram 1g i 512. oraz kingston 512m)



#53452 Wyłączanie komputera

Napisano przez BomV w 01 luty 2013 - 21:24 w Procesory, płyty główne i RAMy

Witam.
Zakupiłem nie dawno uzywany procesor amd anthlon 64 x2 3,1ghz 6000+ a miałem seprona 1.6ghz 3000+ po załozeniu komputer wlączał sie do momentu pojawienia sie pulpitu, po czym automatycznie sie wyłączał i tak nonstop. Bylem w serwisie i zflaszowali mi biosa niby miało być ale to samo tylko ze teraz chodzi troche dłuzej i to zalezy od jego pracy przy instalowaniu moh 4 chodził nie wiem czy 5min a przy smiganiu po necie chyba ze 2godziny. prosze o pomoc bo nie wiem co dalej robic jutro moze pojde jeszcze raz do tego serwisu ale moze trzeba bedzie znowu cos placic a szkoda mi kasy na to skoro moze bede sam potrafił.

prosze o podpowiedzi. z góry dzięki :)

ps: plyta msi K9NU Neo-v.