Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika herbatkowy

Odnotowano 4 pozycji dodanych przez herbatkowy (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: czw, 29 cze 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#52076 Składam komputer - proszę o pomoc w doborze podzespołów

Napisano przez herbatkowy w 11 styczeń 2013 - 19:48 w Zestawy komputerowe

Mozesz znalezc moj zestawik ktory wlasnie zamowilem w temacie w tym dziale. Osobiscie wybralem i3 3220 w cenie 435(agito) do tego najzwyczajniejsza plyte glowna MSI z usb 3.0, pci itp za nieco ponad 200zł, do tego 6870 xfx na podwojnym wiatraku. Zasilacz jaki wybralaem to Thermaltake 500w za bodajże 170-180zł.

Napewno lepiej sklada komputer na podstawce 1155, mozna wsadzic i3 do 550zł najlepszy procesor do gier chyba ze masz na dokladke do i5. No i zawsze kiedys mozesz wsadzic najgrubszego i7 do tej plyty.



#52075 Ocena zestawu do 1300-1400zł

Napisano przez herbatkowy w 11 styczeń 2013 - 19:41 w Zestawy komputerowe

Panowie wlasnie zamowilem zestawik:
Dołączona grafika

Tak wiem nie ma RAM, ale to kupie na miejscu u siebie.
Zamowilem nieco inny zestaw (corsair 450w oraz 6870 vertexa) na techplanet, ale okazalo sie ze nie maja juz tej grafiki oraz zasilacza, oraz miec nie beda. Z ciekawosci wszedlem na agito.pl i oferta byla atrakcyjniejsza. Mysle ze ta grafika bedzie niebo lepsza niz ten referent vertex racja?

PS: A wentylatorek zamontuje na gorze obudowy, tak na wszelki wypadek. Jeden oryginalny w obudowie mam na dole ktory wciaga powietrze, ten maly bedzie wypuszczal u gory wiec obieg powietrza bedzie cacy.



#51998 Ocena zestawu do 1300-1400zł

Napisano przez herbatkowy w 08 styczeń 2013 - 14:37 w Zestawy komputerowe

Witam wszystkich, Panowie jestem w trakcie składania komputera głównie do gier, myślałem że już z tego wyrosłem, ale jak zobaczyłem NFS MW, i Wiedzmina 2.. no nie da rady muszę zagrać. Co uważacie o takim zestawie i czy ewentualnie możecie poradzić coś lepszego do gier? Mój budżet to max 1400zł na : procesor + płyta główna, grafika i zasilacz. Obudowe i dysk mam.

http://techplanet.pl...s=72175&s=69449

Mam możliwośc kupienia radka 6870 vertexa nówkę za 500zł, byłaby lepsza niz 7770 racja?
Dzieki za pomoc pozdrawiam wszystkich.



#51882 Podrasowanie staruszka. Potrzebna pomoc fachowca.

Napisano przez herbatkowy w 04 styczeń 2013 - 15:54 w Karty graficzne i monitory

Witam, po ostatniej wypłacie wpadłem na pewien pomysł, może by tak podrasować mojego dziadziunia, tak aby pograć czasem w coś lepszego?

O ile gry takie jak Hitman Rozgrzeszenie, Mass Effect 3 i inne nowsze chodzą mi w miarę płynnie, to o NFS MW2, Wiedzmin 2 mogę sobie co najwyzej pomarzyć, bo grywalność raczej leży. Mój komputer to:



-Płyta Gigabyte M61PME-S2

-Procesor AMD Phenom X3 8450(2,1ghz)

-3 GB DDRAM2

-Dysk 320gb sata2

-zasilacz jakiś pewnie kiepski, bliżej mi nieznany na wszelki wypadek lepiej wymienić.



Wiem że na tym sprzęcie nie będzie fajerwerków, nie spodziewam się ultra detali w najnowszych grach, ale czy jest możliwość polepszenia grywalności tak żeby się to opłacało? Myślę że nie ma sensu wsadzać tutaj nie wiadomo jakiej grafiki więc budżet wraz z zasilaczem zamknie się w 400-600 zł, mam rację? Liczę na pomoc fachowców, pozdrawiam wszystkich

Mile widziane linki allegro, o ile to dozwolone.