Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika saleta

Odnotowano 4 pozycji dodanych przez saleta (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: śro, 05 lip 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#21580 Pomocy Vista Restartuje Sie Zamiast Wylaczyc

Napisano przez saleta w 05 maj 2009 - 23:24 w Windows Vista

Tak więc:
- usuń Azureusa/Vuze, który tylko spowalnia system i otwiera porty w komputerze wysyłając doń szkodliwe oprogramowanie mogące powodować opisany przez Ciebie problem
- usuń GoogleToolbar
- spróbuj ściągnąć nowe sterowniki (jeśli są) do płyty głównej ze strony producenta
- usuń Skype, jeśli go nie używasz

nie wiem czy to po przeskanowaniu tym programem czy nie ale nic nie usuwalem bynajmniej komputer chodzi
nagle sie stalo i nagle sie odstalo
wilkie dzieki
strzalka



#21594 Pomocy Vista Restartuje Sie Zamiast Wylaczyc

Napisano przez saleta w 05 maj 2009 - 19:18 w Windows Vista

Ściągnij program COMBOFIX. Odpal go. Logi, które się wygenerują zapisz w pliku i wrzuć na wklej.org. Potem podaj tutaj link do niego. Po operacji z programem zrestartuj komputer.


oto link

http://wklej.org/id/86960/



#21599 Pomocy Vista Restartuje Sie Zamiast Wylaczyc

Napisano przez saleta w 05 maj 2009 - 15:48 w Windows Vista

Ściągnij jakiś dobry program do czyszczenia rejestru systemu. Użyj go i wyrzuć zbędbe wpisy. Z braku czasu (mam aktualnie ćwiczenia z greckiego :lmao:) nie podam Ci konkretnie nazwy programu. Być może jakieś wpisy w rejestrze są za to odpowiedzialne.

no nie wiem moze tak ale jak zainstalowalem nowy system i sformatowalem dysk to nie ma zadnych starych wpisow a nie chodzi tak jak trzebanawet po formacie



#21602 Pomocy Vista Restartuje Sie Zamiast Wylaczyc

Napisano przez saleta w 05 maj 2009 - 13:01 w Windows Vista

Witam
Mam kłopoty zy wylaczeniem laptopa
Jest to laptop DELL Studio 1537 system vista home premium
Problem jest taki ze system nie chce sie zamknac
To znaczy normalnie sie zamyka ale potem od nowa sie wlacza tak jakby sie restartował
Nie ma zadnych nowych aktualizacji ani nic z tych rzeczy
Probowalem w opcjach zasilania ale tam wszystko oki
Zainstalowalem nawet nowy system ale to tez nic nie dało
Probowalem TuneUp Znalazlo błedy poprawilo ale dalej jest to samo nie chce sie wylaczyc