Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Sajmon

Odnotowano 8 pozycji dodanych przez Sajmon (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: pon, 03 lip 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#70495 Nie działa kierownica podłączona do portu USB

Napisano przez Sajmon w 13 sierpień 2013 - 14:31 w Pozostałe urządzenia

Dzięki za poradę. Podpiąłem kierownicę do USB i wszedłem w ETS2. W ustawieniach mogę wybrać sterowanie: klawiatura,mysz,klawiatura+kiera. Jednak gdy wchodzę w konfiguracja jaką wybrać skrzynię biegów(automat,prosty automat itp.) piszę pod spodem: nie wykryto kierownicy,opcja może nie działać? WTF?



#70228 Nie działa kierownica podłączona do portu USB

Napisano przez Sajmon w 09 sierpień 2013 - 10:43 w Pozostałe urządzenia

Siemka. Jeżeli temat jest w złym dziale to przepraszam. W takim razie proszę go o przeniesienie.Posiadam kierownice Tracer speeddriver pro http://www.fotosik.p...5e...html,którą zakupiłem na jesieni ubiegłego roku do ets2. Wszystko ładnie działało do pewnego czasu.Nie pamiętam dokładnie,ale stało się to chyba wtedy jak resetowałem/wyłączałem kompa,a kabel od kierownicy był wpięty do USB. Próbowałem instalować od nowa sterowniki,ale nie pomaga. Jak wpinam kabel do USB to ten taki charakterystyczny dźwięk jest tylko jakby komputer nie może odczytać kierownicy. Niby jest w ustawieniach ETS2 że mogę ustawiać ustawienia pod kierownicę jednak jak naciskam jakiś przycisk na kierownicy to nic nie reaguje. Wiecie jak pomóc może?



#68368 Jaki monitor 19-calowy do 430zł?

Napisano przez Sajmon w 01 lipiec 2013 - 13:34 w Karty graficzne i monitory

Co sądzicie o tych monitorach: http://allegro.pl/mo...3341528798.html
http://allegro.pl/mo...352906514.html. Opłaca się kupować? Jak tak to który wybrać?



#68315 Jaki monitor 19-calowy do 430zł?

Napisano przez Sajmon w 30 czerwiec 2013 - 15:58 w Karty graficzne i monitory

Siemka. Chciałbym się was spytać jaki polecacie monitor do 430zł. Najlepiej aby był 19 calowy. Monitor będzie służył w większości do gier. Możecie podawać linki stron do monitorów ,które polecacie. Ja mam na oku monitor LG 19': http://www.mediaexpe...ributes_6=21599

Co sądzicie o nim? Opłaca się go kupować? Lepiej wybrać jakąś inną firmę czy może być LG? :P



#57927 Brak profilu GG po włączeniu

Napisano przez Sajmon w 15 marzec 2013 - 14:03 w Grafika, Fotografia, Multimedia

To w jaki sposób przywrócić system?

Dzisiaj zauważyłem logując się na stronie GG że jest mój avatar i nr gg,ale numer ten jest mojego brata,natomiast mój numer jest napisany w nawiasie. Tak to wygląda:

xxxx <-- nr gg mojego brata(xxxx)<--- mój nr gg. Natomiast profil mojego brata jest na kompie.



#57853 Brak profilu GG po włączeniu

Napisano przez Sajmon w 14 marzec 2013 - 20:57 w Grafika, Fotografia, Multimedia

Siemka. Mam otóż taki problem że dzisiaj wieczorem,gdy chciałem się zalogować do swojego profilu to mojego profilu nie było,natomiast profil mojego brat jest.Wiecie jak odzyskać profil? Bo kontakty w sumie znalazłem tylko wiecie nie chcę zakładać nowego profilu gg.A drugie pytanie moje brzmi takie wiecie jakim programem otworzyć plik Data Base File (.db)

Z góry dzięki za pomoc i odpowiedzi :)



#54920 Problem z Monitorem Samsunga

Napisano przez Sajmon w 16 luty 2013 - 14:02 w Karty graficzne i monitory

Witam.Od dłuższego czasu zauważyłem że pojawił się problem z monitorem.Posiadam monitor Samsung SyncMaster 710v. Problem polega na tym że np. jak nie korzystam z komputera przez dłuższą chwilę to włącza się wygaszacz,ale mam problem z wyłączeniem wygaszaczu.Ekran pojawia się czarny i jak poruszę myszką zero reakcji.Również mam ten problem przy grach,np. wychodząc okienkiem z cs'a. Przeważnie muszę czekać ok.10-15 minut zanim pojawi się pulpit. Może macie jakieś pomysły jak rozwiązać problem?



#50693 Koń Trojański

Napisano przez Sajmon w 30 listopad 2012 - 16:36 w Bezpieczeństwo

Witam.Jeśli temat jest w złym dziale proszę go o przeniesienie.Otóż mam problem z wirusem koń trojański.Od wczoraj koń trojański prawdopodobnie zaatakował mi przeglądarkę Operę.Problem polega na tym że jak wejdę w dowolną stronę to od razu pojawia się komunikat o zagrożeniu itd.Problem mam tylko na Operze gdyż na innych przeglądarkach nie ma problemu.Przeważnie gdy pisze zagrożenie jest tak napisane: JS/Iframe.GJ koń trojański.Używam antywirusa ESET Nod32.Podobno Eset usuwa wirusa(poddany kwarantannie),jednak problem znowu był dzisiaj.Chciałbym się dowiedzieć jakie szkody może wyrządzić ten wirus oraz jak go usunąć(skan kompa)?

Z góry dzięki za odp. :)

PS- temat do usunięcia!
16:48