Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika rudy_kot

Odnotowano 4 pozycji dodanych przez rudy_kot (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: śro, 05 lip 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#49448 laptop dla laika < 2500zł (i5)

Napisano przez rudy_kot w 20 październik 2012 - 18:52 w Komputery przenośne

Mogę robić kopie, ale nie bardzo wiem, co by zmieniły, w momencie, gdy nie mam dostępu do kompa :P


Edit: Mam też problem z rozdzielczością tego monitora, muszę napisać jeden program i martwi mnie nieco fakt, że będę widzieć tylko kilka linijek. Co o tym myślicie?



#49446 laptop dla laika < 2500zł (i5)

Napisano przez rudy_kot w 20 październik 2012 - 18:16 w Komputery przenośne

Chodzi tylko o to, że mój sprzęt ma tendencję do samoniszczenia...

I 3 tyg? Każdy serwis tak długo trwa? Martwie się, bo muszę napisać pracę do lutego i jak mi w tym czasie padnie komputer na trzy tygodnie, to będzie tragedia.



#49407 laptop dla laika < 2500zł (i5)

Napisano przez rudy_kot w 19 październik 2012 - 19:10 w Komputery przenośne

Dzięki, Kamil, uratowałeś mnie!

A RAM to jakieś szaleństwo tutaj ;)


Co prawda trochę mnie martwi brak recenzji, ale to nowy model, więc może został wykonany trochę lepiej niż te stare MSI (podobno zawiasy w nich leciały).

Ma ktoś jakieś doświadczenie z tą firmą? Jak serwis?



#49379 laptop dla laika < 2500zł (i5)

Napisano przez rudy_kot w 18 październik 2012 - 17:58 w Komputery przenośne

Witajcie,

jako że jestem całkowitą komputerową ignorantką, nie bardzo wiem, jak zabrać się za poszukiwania. Przyznam bez bicia, że wszystkie te cyferki absolutnie nic mi nie mówią...
Znam podstawowe parametry, których mam oczekiwać, ale ciężko znaleźć takie, żeby wszystko było ok, a sama nie bardzo orientuję się, z czego mogę zrezygnować.

Potrzebuję komputera, który nie rozpadnie się od ciągłego noszenia (aluminiowa obudowa?), da się na nim zagrać w Wiedźmina, ale będzie mi też hasać CAD i Xilinx (dużo RAMu do symulacji). Wiem już, że RAM mogę dokupić i żeby się tym nie kierować przy wyborze kompa (jeżeli ma wolne sloty).

Ekran najlepiej 17" wzwyż, chociaż przy tym się nie upieram. Procek ponoć "nowa wersja" i5 (cokolwiek by to nie znaczyło...)
Cena jak w temacie, około 2,5k.

Prosiłabym chociaż o jakiś podpowiedzi - jaka karta graficzna jest do dostania w tej cenie, jaka firma laptopa, cokolwiek!

Z góry dzięki :)