Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Inde

Odnotowano 2 pozycji dodanych przez Inde (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: sob, 24 cze 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#79564 Rozwiązany: Intel HD Graphic Driver, sterownik ekranu przestał odpowiadać

Napisano przez Inde w 16 maj 2014 - 14:43 w Karty graficzne i monitory

Wbrew logice zaktualizowałem ponownie niektóre sterowniki za pomocą zewnętrznego oprogramowania i teraz nie pojawiają się problemy ze sterownikiem Intel HD Graphic 4000. Zainstalowałem nowy sterownik audio i teraz chodzi bez problemowo. Gdyby w razie było to tylko chwilowe, to skorzystam z Twojej rady. Dzięki;)



#79547 Rozwiązany: Intel HD Graphic Driver, sterownik ekranu przestał odpowiadać

Napisano przez Inde w 15 maj 2014 - 16:04 w Karty graficzne i monitory

Witam,
kilka tygodni temu aktualizowałem sterowniki na swoim laptopie (Acer Aspire V3-571G), użyłem do tego jednego z darmowych programów dostępnych w sieci i od tamtego momentu mam problemy z korzystaniem ze stron youtube. Zrobiłem ss komunikatu, który wyświetla mi się podczas oglądania gdy pojawia się crash sterownika. Chyba jest to przyczyny niezoptymalizowanego sterownika do Intel Graphic HD 4000, czy przywrócenie starego sterownika coś by pomogło? Zaznaczę że problem pojawia się tylko przy korzystaniu z youtube, inne strony z filmikami jak i filmami chodzą sprawnie i bez zarzutu. Poniżej załączam ss komunikatu wyświetlanego przez system. Restart przeglądarki (Maxthon) umożliwia ponowne oglądanie jednakże po chwili znowu jest ten sam błąd.

error.jpg