Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika B@rteQ

Odnotowano 4 pozycji dodanych przez B@rteQ (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: pon, 05 cze 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#23327 Brak sterów do kompa z Vistą x64

Napisano przez B@rteQ w 03 marzec 2009 - 11:10 w Windows Vista

Jak to mówią "Mądry po biedzie". A po drugie na allegro nie widziałem wczoraj żadnych cen. To znaczy że nikt nie licytował tego gówna. Nie ma sensu wystawiać. Wersja X64 jest mało popularna. Od pyty z nią problemów. A jak znajde jakieogś głupka albo człowieka z zespołem, to kupię sobie starego dobregpo XP! :570: Ale jeszcze poszukam i popatrze w trybie emulacji WOW64 (Windows on Windows 64) bo szkoda mi DX10. Proszę o zostawienie tematu otwartego. Jak będę miał jakieś problemy, napiszę.



#23354 Brak sterów do kompa z Vistą x64

Napisano przez B@rteQ w 02 marzec 2009 - 17:14 w Windows Vista

A kto odda mi to osiem stów??? W sklepie już nie przyjmą! a połowa kolegów która chciała kupić ode mnie ten szajs, przez moje problemy straciła ochotę nawet gdybym im za friko chciał dać tą vistę.



#23368 Brak sterów do kompa z Vistą x64

Napisano przez B@rteQ w 02 marzec 2009 - 08:39 w Windows Vista

Jak pobrałem stery ze strony nVidii to mi error wywala! :/
Jestem zupełnie bezradny!!! W Viście mam 1.0 (chodzi o ocenę) Czy to nie dziwne???
Byłem w sklepie komputerowym, to mi powiedzieli że oni płytek nie mają! I co ja mam teraz zrobić??? Wywaliłem osiem stów na Vistę i h** z tego mam. Tylko problemy! PROSZĘ O POMOC!!! :( Aha! Kolega mi powiedział że mam grafikę z Zotaka. Za błąd przepraszam!



#23589 Brak sterów do kompa z Vistą x64

Napisano przez B@rteQ w 24 luty 2009 - 09:18 w Windows Vista

Cześć. Mam problem ze sterownikami do Visty Ultimate X64. Nie mam sterów do niczego, gdyż sklep komputerowy złożył mi kompa nie dając mi płytek. A kiedy zakupiłem Vistę, po zainstalowaniu, przypomniałem sobie o sterownikach. :) Nie wiem co teraz robić. Mój sprzęt to: intel Core i7 Extreme 965, nVidia GeForce GTX 295 EVGA, Płyta Gigabyte GA-EX58-EXTREME, RAM DDR3 8GB PDP Patriot CL4, Klawiatura G15 Logitecha, mysz Genius 525 (czy coś). Informacje spisywałem z faktury, więc jakby coś to powiedzcie że coś źle podałem. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.