Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Vicious Jack

Odnotowano 13 pozycji dodanych przez Vicious Jack (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: nie, 18 cze 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#41345 Domowa sieć wi-fi

Napisano przez Vicious Jack w 02 luty 2012 - 16:47 w Sieci komputerowe

Dzięki za ten adres. Na razie się nie przyda, bo INEA nie wysłała mi loginu i hasła.



#41343 Domowa sieć wi-fi

Napisano przez Vicious Jack w 02 luty 2012 - 16:21 w Sieci komputerowe

Hymm... ? Stronę konfiguracyjną? System nie widzi jako tako routera, jedynie kartę sieciową.



#41339 lg m2350d-pz a lg m2350d

Napisano przez Vicious Jack w 02 luty 2012 - 14:50 w Karty graficzne i monitory

Są identyczne, nie ma żadnej różnicy między nimi.



#41338 Domowa sieć wi-fi

Napisano przez Vicious Jack w 02 luty 2012 - 14:41 w Sieci komputerowe

A można ustawić manualnie obciążenie? Jakoś priorytetowo rozdzielić?



#41331 W jakich sieciach macie komórki ?

Napisano przez Vicious Jack w 02 luty 2012 - 11:48 w Telefonia GSM

Ja posiadam telefon w abonamencie T-mobile (stara era), niby abonament dobry, 1 gr w sieci za smsa, ale np. do orange czy play to ceny są stanowczo za wysokie.



#41330 Battlefield 2 - problem

Napisano przez Vicious Jack w 02 luty 2012 - 11:44 w Gry

Specyfikacja jest ok, problem leży gdzie indziej. Proponowałbym sprawdzić czy gra posiada ostatnie patche, czy masz aktualnego DirectX, sterowniki do karty graficznej. Problem występuje tylko podczas gry online? Hmm... Może ping Ci skacze i wywala z gry. Jest jakiś komunikat po wywaleniu do Windowsa?



#41329 Domowa sieć wi-fi

Napisano przez Vicious Jack w 02 luty 2012 - 11:39 w Sieci komputerowe

Mam w domu założoną sieć wi-fi. Model routera jest zbędny, bo nie w tym rzecz. Podłączone do sieci są urządzenia:
- PC przewodowo (bezprzewodowo też działa)
- Laptop
- telefon

Moje pytanie brzmi: Czy jeśli internet jest 50mbps (średnio pliki ściągają się z prędkością 4mb/s) to jego prędkość jest dzielona na wszystkie urządzenia, które w danym momencie są podłączone do sieci? Może to banalne, ale nie wiem ;D



#41318 Wielki powrót

Napisano przez Vicious Jack w 01 luty 2012 - 22:00 w Hyde Park

Cukrzykiem jestem, nie mogę miodka :(
Chyba, że chodzi o pana Miodka, to lubię :)



#41308 Wielki powrót

Napisano przez Vicious Jack w 01 luty 2012 - 20:45 w Hyde Park

Oo szef! ;)
Nie pamiętają, może niektórzy kojarzą chociaż ;)



#41302 Wielki powrót

Napisano przez Vicious Jack w 01 luty 2012 - 19:36 w Hyde Park

Urzekła mnie Twoja historia :P



Mnie urzeka do tej pory :)



#41296 Windows 7 Pamięć Ram

Napisano przez Vicious Jack w 01 luty 2012 - 18:49 w Windows 7 i Server 2008

Ja nie radziłbym żadnej Visty instalować. System jest bardziej dziurawy od 7, zżera jeszcze więcej pamięci i ogólnie jest do kitu. A propos Windows 7 u mnie również bierze ok 1900 mb pamięci. Sam nigdy się nad tym nie zastanawiałem czy to dużo.
Jeśli chodzi o system XP to myślę, że bez problemu da się go zainstalować na ww. lapku. Na pewno system będzie wtedy brał mniej pamięci.



#41294 Wybór karty graficznej GF pomoc

Napisano przez Vicious Jack w 01 luty 2012 - 18:38 w Karty graficzne i monitory

A ja poleciłbym od Gigabyte GT430 1GB Klik. Karta jest niezła, ma dwa wentylatory, podłączenie wymaga dwóch slotów.



#41293 Wielki powrót

Napisano przez Vicious Jack w 01 luty 2012 - 18:29 w Hyde Park

Witam wszystkich...
Niektórzy z Was mogą mnie pamiętać, nowych użytkowników serdecznie witam.
Muszę się wyspowiadać.

Bardzo przepraszam redakcję, moderatorów i wszystkich użytkowników za moją jakże długą absencję. Jest mi bardzo przykro i wstyd, że zostawiłem wszystko i wszystkich, których tu poznałem, jednak nie miałem jak się skontaktować, a później zapomniałem... Musiałem wyjechać do Niemiec (sprawy osobiste), chwilowo nie miałem jak o tym napisać, a potem najzwyczajniej zapomniałem. Postanowiłem tu wrócić. Zacznę wszystko od nowa, postaram się naprawić moją zszarganą reputację...