Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Andy848

Odnotowano 4 pozycji dodanych przez Andy848 (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: śro, 05 lip 23 )


Według typu zawartości

Filtruj

Sortuj według                Sortuj  

#33476 zestaw do gier czy dobry ???

Napisano przez Andy848 w 24 lipiec 2011 - 07:55 w Zestawy komputerowe

No to można tak bez końca bo zawsze co jakiś czasz wychodzi coś nowego (technika się rozwija praktycznie co rok jest coś nowego)- choćby w 2012 r mają wyjść procesory Sandy Bridge-E . Ja staram się podpowiedzieć na ten czas najlepsze rozwiązanie OCZYWIŚCIE WEDŁUG MNIE. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie na ten temat. Ponadto konia z rzędem temu który złoży zestaw uniwersalny do wszystkiego i w cenie podanej przez mala_mi.



#33462 zestaw do gier czy dobry ???

Napisano przez Andy848 w 23 lipiec 2011 - 21:00 w Zestawy komputerowe

Ja stoję na stanowisku, że należy poczekać na najnowsze procesory AMD FX i platformę AM3+. Jak wspomniałem mają pojawić się w październiku tego roku i do tego czasu można sobie odłożyć pieniądze. Zresztą w stosunku do wskazywanych przez przedmówców procesorów Intela będzie to zakup o wiele bardziej opłacalny w zakresie cena/wydajność!! Ponadto nie od dzisiaj wiadomo że platforma AMD Fusion jest stworzona pod gaming!! a z wypowiedzi mala_mi wynika, ze chodzi jej o sprzęt do gier !!!



#33331 zestaw do gier czy dobry ???

Napisano przez Andy848 w 20 lipiec 2011 - 13:51 w Zestawy komputerowe

Nie używałem. Po prostu nie znam tej marki, nie spotkałem się z nią osobiście ani moi znajomi nie używają. Być może za szybko ją oceniłem, być może cena mnie zmyliła 190 zł. Zawsze sądziłem, że dobry zasilacz musi kosztować. Więc dzięki za wskazówkę i nową informację.

Pozdrawiam



#33320 zestaw do gier czy dobry ???

Napisano przez Andy848 w 20 lipiec 2011 - 12:23 w Zestawy komputerowe

Witaj:)

Na wstępie gratuluję samodzielnego złożenia zestawu komputerowego :). Dla niektórych osób mieniących się znawcami budowy i działania komputerów stanowi to duży problem.

Przedstawiony zestaw uważam, że jest dobry i wszystkie najnowsze gry powinny płynnie chodzić w najwyższych detalach i najwyższych rozdzielczościach ( tj. max 1920x1080 bo wyżej to trzeba posiadać lepszą kartę graficzną !).

Szkoda, że oparłaś swój zestaw o procesor AMD Phenom II X4. Procesory te niedługo przejdą do historii gdyż w październiku powinny się pojawić w sprzedaży procesory AMD FX serie 8, 6 i 4 rdzeniowe na podstawce AM 3+ - prawdziwe monstra wydajności - szczególnie model AMD FX 8150 !!. Model 4 rdzeniowy tj. seria 4100 nie powinie być wiele droższy od Phenoma X4 a posiadać powinien o wiele większą wydajność !! Dobrze ,że wybrałaś ten model płyty głównej (CHOĆ JA JAKO ZAPALENIEC ROZBUDOWY KOMPUTERA WYBRAŁ BYM Z MOSTKIEM XA 990 i SB 950 :) z firmy Gigabyte)gdyż być może producent uaktualni BIOS i będziesz mogła zamontować w przyszłości procesor z serii FX.

Uważam, że powinnaś wybrać o wiele lepszy zasilacz, bardziej renomowanej firmy NP: Corsair, OCZ, Chiftec, Be quiet !(a więc droższy :)) GDYŻ NA TYM PODZESPOLE KOMPUTERA NIE WOLNO NIGDY OSZCZĘDZAĆ !!! bo może się to źle skończyć dla całego zestawu komputerowego

Pozdrawiam i życzę dużo sukcesów :)))