Skocz do zawartości


DirtZ

Rejestracja: 19 maj 2007
Poza forum Ostatnio: 19 maj 2007 16:30
-----

Moje posty

W temacie: monitor - zepsuty?

19 maj 2007 - 15:56

Matryca świruje, nie ździwiłbym się, gdybyś powiedział, że to monitor z MM :) dla pewności, sprawdź jeszcze podłączenie do karty, może kabel/wtyczka/gniazdo są uszkodzone/nie dociśnięte.

W temacie: Monitor po włączeniu komputera pozostaje czarny lub wyłącza

19 maj 2007 - 16:00

Jeszcze jedna ważna sprawa - samo gniazdo. Zdarza się, że dostanie się do niego kurz - kurz jest izolatorem - dlatego należy "przedmuchać" również sam port (agp/pci-e) lub "przeciągnąć" go karta od bankomatu/dowodem :)

W temacie: Dodatkowy ram w Asusie

19 maj 2007 - 16:02

Zależy. Komputer zaplombowany? Jeśli tak - to stracisz gwarancję.

W temacie: Ubuntu Feisty Fawn wydany!

19 maj 2007 - 16:08

Świetnie, crtl + c, crtl + v ze strony Ubuntu. Może sam nam opowiesz o systemie? Powiedz nam, że nie ma problemu z instalacja sterowników od kart graficznych - bo jest automatyczna. Powiedz, że jeżeli ktoś chce korzystać z beryla, to ma do dyspozycji odrazu efekty pulpitu. Powiedz, że zapis i odczyt partycji NTFS to jest obecnie kwestia 3 kliknięć. Czemu nie napisałeś, że odpalając pierwszt raz plik video, system proponuje nam zainstalowanie sterowników? Czemu opisując 7.04 nie wspominasz o tym, że planowane jest wydanie polskiej edycji zawierającej różne dodatki, które usprawnią prace z systemem dla lokalnych odbiorców (automatyczna instalacja neostrady, net24). Czemu nie powiesz o nowym ciekawym "Centrum sterowania"? Zapomniałeś również wspomnieć o tym, że w czasie instalacji 7.04 możemy nawet importować pewne ustawienia użytkownika z win xp.