Jump to content


FunAndMobile

Member Since 25 Jan 2011
Offline Last Active 04 Feb 2015 11:06
-----

About Me

Jesteśmy studiem deweloperskim specjalizującym się w tworzeniu aplikacji mobilnych oraz internetowych. Nasz zespół, składający się z 30 specjalistów, pracuje nad licznymi projektami dla klientów krajowych i zagranicznych.
Jesteśmy obecni na rynku od 2007 roku i wciąż się rozwijamy. Siedziba firmy mieści się w Warszawie, w okolicach stacji metra Natolin.
Co robimy?
Dostarczamy usługi na wszystkich etapach tworzenia aplikacji mobilnych i internetowych, łącznie z projektowaniem aplikacji, projektem graficznym, tworzeniem kodu, testowaniem i publikacją. Oferujemy repozytorium kodu i bazy błędów dla każdego klienta. Stworzone przez nas aplikacje są niezawodne i przyjazne użytkownikom.
Dla naszych klientów tworzymy: zaawansowane serwisy społecznościowe, wciągające gry, interaktywne prezentacje marek, mobilne serwisy informacyjne i rozrywkowe oraz wiele innych.
Technologie
Projektujemy aplikacje na platformy oraz technologie takie jak: iPhone, iPad, Android, Windows Phone, Blackberry, Symbian czy WebOS. Tworzymy także aplikacje na urządzenia mobilne, które nie obsługują zaawansowanych systemów operacyjnych – dzięki wciąż popularnej technologii Java ME.
Ponadto tworzymy serwisy i aplikacje internetowe i bazodanowe w technologiach: .NET, HTML, PHP, MySQL, MSSQL oraz Flash.
Nasi klienci
Od 2007 roku zajmujemy się projektowaniem aplikacji dla:
- międzynarodowych agencji reklamowych – LeoBurnett oraz Isobar
- takich marek jak: Hyundai, Knorr, Nestle UK, Timberland, Budweiser, Santander
- największych polskich koncernów medialnych: Agora, ITI, Wirtualna Polska;
- operatorów mobilnych: Polkomtel, Play;
Stworzyliśmy również cieszące się dużą popularnością gry oparte na wizerunkach znanych polskich sportowców: Agnieszki Radwańskiej oraz Marcina Gortata.
W 2010 roku podpisaliśmy umowę na „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Community Stats


  • Group Użytkownicy
  • Active Posts 45
  • Profile Views 1824
  • Age Age Unknown
  • Birthday Birthday Unknown
  • Płeć
    Not Telling Not Telling

0 Neutral

User Tools

Friends

FunAndMobile hasn't added any friends yet.