Jump to content


Rafał36

Member Since 29 Jan 2023
Offline Last Active 04 Nov 2023 22:34
-----

Posts I've Made

In Topic: słuchawki do gier

04 November 2023 - 22:35

Może coś z oferty Logitecha? Wyglądają na solidne. 


In Topic: Klimatyzacja multisplit

04 November 2023 - 22:34

A macie jakieś informacje dotyczące serwisowania klimatyzatorów? Już od jakiegoś czasu planuję zainwestować w takie urządzenie, ale ciężko mi się doszukać informacji dotyczących serwisowania, przede wszystkim kosztów. Przecież to jest niemożliwe, żeby klimatyzator był w pełni bezobsługowy. Jakie są koszty wynikające z posiadania klimatyzatora? I jeszcze jedno. Bo czytałem na stronie https://strefa-finan...owietrze-w-domu, że warto mieć oczyszczacz powietrza w domu. Są klimatyzatory z funkcją oczyszczania powietrza? Takie 2 w 1.


In Topic: Jak zacząć zarabiać w sieci?

04 November 2023 - 19:58

Z jednej strony jest mnóstwo możliwości zarobku online ze względu na rozwój AI. Z drugiej strony to samo AI pewnie zniszczy niektóre zawody. Sytuację mamy naprawdę ciekawą. Znaczy to zależy kto w jakiej branży pracuje. Jak sądzicie - bum na branżę IT już się skończył? Bo moim zdaniem już ludziom się przejadło IT i Ci, co mieli się załapać, to już wypełnili rynek. W sumie obecnie nawet ChatGPT może ogarnąć to, co robią na stanowiskach juniorskich początkujący programiści. Czytałem ostatnio taki poradnik https://europajobs.p...dy-sa-zagrozone i szczerze powiedziawszy zgadzam się z nim w 100%. A wy jak myślicie - które zawody są zagrożone przez AI?


In Topic: Co robicie ze starymi smartfonami

04 November 2023 - 00:42

Często moja rodzina przejmuje ;) Zawsze będzie dla kogoś użytek.


In Topic: Jaki samochód dla firmy?

04 November 2023 - 00:41

Szukasz czegoś do wzięcia w celach firmowych dla siebie, czy dla pracowników? Bo to trochę różnica. Jeśli potrzebujesz dużej liczby pojazdów, to wybieraj albo Skodę albo Toyotę. Pierwsza marka zdecydowanie tańsza i bardzo popularna przy firmowych zakupach w ostatnich latach. A Toyota to oczywiście bezawaryjność. Pamiętaj, że w obszarze kosztów możesz dużo rzeczy regenerować, o czym więcej w poradniku ze strony https://ja-mezczyzna...i-kierowniczych. Zapoznaj się z nim, a przestaniesz obawiać się wysokich kosztów części itd. Warto stosować regenerację tam, gdzie się da. A takich miejsc mamy naprawdę sporo.