Skocz do zawartości


Rafał36

Rejestracja: 29 sty 2023
Poza forum Ostatnio: 16 wrz 2023 23:14
-----

Moje posty

W temacie: Jak poprawić nasz biznes?

16 wrzesień 2023 - 23:14

Kluczowym elementem prowadzenia biznesu jest czas. Jak ktoś nie potrafi zorganizować czasu, to nie wytrzyma zbyt długo w biznesie. Ale żeby rozsądnie gospodarować czasem, to trzeba mieć choćby sekretarkę. Taką osobę, która będzie planować i ogarniać podstawowe rzeczy. Nie może być tak, że szef nie traci czas na załatwianie firmy sprzątającej. Firma sprzątająca w Krakowie oferuje szerokie możliwości kontaktowe, ale jednak trzeba poświęcić na to kilku minut. Moim zdaniem powinna to robić sekretarka lub ktoś tego rodzaju.


W temacie: Środki czystości do łazienki i kuchni

16 wrzesień 2023 - 23:10

Moim zdaniem sprzątanie na własną rękę nie ma większego sensu. Zabiera mnóstwo czasu i jeszcze dochodzi ryzyko, że np. użyjemy złego środka i coś się zniszczy. W moim przypadku to dosyć prawdopodobne, bo nie znam się na sprzątaniu. Jak ktoś dba o porządek, to myślę, że wynajęcie profesjonalnej firmy sprzątającej, żeby posprzątała raz w tygodniu, bądź na dwa tygodnie, będzie lepszym rozwiązaniem niż samodzielna walka. Dobrze, że firma sprzątająca Kraków oferuje świetne ceny. Jakbym miał kupić wszystkie urządzenia i środki, to nawet finansowo się nie kalkuluje. Firma sprzątająca ogarnie temat szybciej i lepiej.


W temacie: narzędzia i hobby

24 sierpień 2023 - 00:26

Ciekawe macie zainteresowania. Numizmatyka, mechanika. Pewnie wiele czasu spędzacie na zgłębianiu wiedzy i czytaniu książek, czy artykułów. Ja obecnie szukam czasu, żeby móc wrócić do dawnego hobby. Kiedyś regularnie grywałem w piłkę nożną w okolicznym klubie, a obecnie nie mam już na to czasu. Macie może jakieś sposoby, żeby pozyskać trochę czasu? Większość dnia spędzam w pracy, ale czuję, że po niej mógłbym jeszcze trochę pograć. No, ale zawsze jakieś obowiązki mi nie pozwolą. Może coś zlecić? Przykładowo sprzątanie grobów Kraków lub koszenie trawnika? Co myślicie o takim pomyśle?


W temacie: Relaks jest bardzo potrzebny

24 sierpień 2023 - 00:23

Na takie relakse to jeszcze trzeba mieć czas. Myślę, że obecnie dużo osób robi nadgodziny, żeby jakoś sobie poradzić z obecnymi cenami. Czasu niestety mało już odliczając samą pracę, a co dopiero inne obowiązki takie jak opieka nad grobem, czy powszechniejsze typu ogarnięcie jedzenia itp. Zazdroszczę ludziom, którzy mogą sobie stwierdzić, że jutro idą na masaż i nic ich nie obchodzi. Rozważam w najbliższym czasie się nieco odciążyć z obowiązków. Co myślicie, żeby zlecić sprzątanie grobów Kraków? Wydaje mi się, że to spory zastrzyk czasu, bo jednak sprzątanie grobów trochę trwa.


W temacie: Impreza firmowa

13 sierpień 2023 - 10:05

Na takiej imprezie firmowej nie powinno również zabraknąć atrakcji. Moim zdaniem ciekawym pomysłem byłby koncert jakiegoś fajnego zespołu. Zwłaszcza kiedy postawią na ciekawe aranżacje muzyczne. Myślę, że przyda Wam się kontakt do studio aranże. Sprawdźcie sami!