Skocz do zawartości


chrząszcz

Rejestracja: 29 paź 2022
Poza forum Ostatnio: 28 lis 2023 13:36
-----

Moje posty

W temacie: depilacja laserowa

22 listopad 2023 - 20:56

Do Gdańska mam kawałek drogi, więc szukałem odpowiedniej dla siebie oferty medycyny estetycznej w Warszawie. Polecono mi Gabinet Kosmetyki Lekarskiej BELLA w Warszawie, z którego korzystała już moja koleżanka i daje im najlepsze rekomendacje. Mają doświadczonych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, dermatologii, laseroterapii i ginekologii estetycznej, którzy w swojej pracy korzystają z nowoczesnego sprzętu oraz najnowszej branżowej wiedzy. Dbają o bezpieczeństwo swoich klientów i dokładają wszelkich starań, żeby sprostać ich wszystkim wymaganiom.


W temacie: Studenckie jedzenie

13 listopad 2023 - 19:40

Moim zdaniem warto zainteresować się ofertą firmy Eterno, która w oparciu o tradycyjne receptury przygotowuje smaczne, zdrowe i ekologiczne przetwory z warzyw i owoców dostarczanych im przez sprawdzonych lokalnych dostawców. Korzystając z przetworów, soków, syropów, konfitur itd, można szybko przygotować bardzo smaczny i niedrogi posiłek. Szczegóły oferty można znaleźć na stronie https://eterno.pl/


W temacie: Stylowa aranżacja

30 sierpień 2023 - 20:30

Fajne aranżacje znaleźliśmy z żoną na stronie https://desconcept.pl/ Salonu DES Concept Space z Radomia. Mieszkamy niedaleko więc możemy liczyć na ich pełne wsparcie zarówno w projekcie, zakupach jak i w realizacji. Korzystając z asortymentu dostępnego w Salonie, przygotują projekt, zrobią wizualizację i polecą współpracującą z nimi firmę do realizacji projektu.


W temacie: Jak poprawić nasz biznes?

17 sierpień 2023 - 20:04

Nie każda firma może pozwolić sobie na dział telemarketingu, który jest bardzo [przydatny w firmie, żeby odpowiednio zadbać o klienta, pozyskać nowego, sprzedać produkt czy umówić spotkanie biznesowe. Wtedy można skorzystać z usług firmy Multicontact.pl, która ma duże doświadczenie, odpowiedni sprzęt i wyszkolonych pracowników. Poradzą sobie w każdym praktycznie biznesie, a język obcy również nie jest dla nich przeszkodą. Jeśli szukacie sprawdzonego partnera w biznesie, to koniecznie zainteresujcie się ich ofertą.


W temacie: Jak testować appki?

26 czerwiec 2023 - 17:45

Boję się ściągać te wszystkie interesujące apki. Nigdy nie wiadomo, co wraz z apką ściągnę na telefon czy komputer. A póżniej nerwy niepotrzebne i jeszcze coś się zepsuć może, a wtedy to mi tylko serwid Apple we Wrocławiu pomoże https://applefix.pl/...-apple-wroclaw/, a to zawsze dodatkowe koszty. I to dlaczego? Bo mi się zachciało ciekawej apki, która moją młodą twarz pokaże w wieku lat 90 ;)