Skocz do zawartości


czary

Rejestracja: 01 paź 2022
Poza forum Ostatnio: 05 paź 2023 12:05
-----

Moje posty

W temacie: maszyny produkcyjne

29 wrzesień 2023 - 14:00

Firma, producent BioMachine oferuje projektowanie oraz budowę linii suszarniczych, jak i granulatorów, czy peleciarek https://www.biomachines.com.pl/. Co sądzicie o działaniach tego producenta, czy orientujecie się, jak realnie wyglądają ich projekty? Chętnie poczytam Wasze opinie, mnie się podoba ta oferta, chce się tylko upewnić.


W temacie: Cena gazu propan do ogrzewania

26 wrzesień 2023 - 17:25

Ogrzewanie powinno łączyć się z oszczędnościami, a nie można nic zaoszczędzić, jeśli się ma nieocieplony dom. Tak jest właśnie w moim przypadku, do tego jeszcze brak izolacji, dobrej izolacji w piwnicy. Jak sądzicie, czy firma Cels https://cels.pl/ pomogłaby w ogarnięciu tego niemałego i palącego już problemu?


W temacie: Wywóz odpadów budowlanych w Warszawie

20 wrzesień 2023 - 21:07

Nie wiem, kto tam w Warszawie zajmuje się odbiorem odpadów od firm i osób prywatnych. Natomiast nie tak dawno widziałam na stronie https://zamow-konten...uzu-katowice-2/ informacje o wywozie gruzu w Katowicach. Może się komuś ta informacja przyda, dodam jedynie, że z ich usług jeszcze nie korzystałam.


W temacie: Jak najbardziej lubicie spędzać weekend?

01 wrzesień 2023 - 13:24

Latka lecą, coraz częściej więc wolę usiąść z książką w ręce niż zwiedzać okolicę, jak to było do niedawna. Zaczęliśmy się z mężem zastanawiać, czy nie czas na zakup działki, może nad jeziorem? Postawienie nowoczesnego domku letniskowego, na przykład jednego z oferty, najchętniej z małym piętrem https://nowoczesne-domki.pl/. Takie właśnie marzenia nam chodzą po głowie. Jak się Wam te pomysły podobają?


W temacie: Najnowsze dzwonki na telefon do pobrania za darmo: Świeże dźwięki na Twój sm...

26 sierpień 2023 - 16:41

Nie wiedziałam, że jeszcze działa ściąganie dzwonków, nie robiłam tego lata całe. Dziś już nie jest to tak ważne, jak kiedyś, teraz staram się raczej pilnować, by mieć wszystkie wykupione usługi na wysokim poziomie. Szukam dobrego i taniego abonamentu, między innymi zaglądałam tutaj https://otvarta.pl/. Może macie już wyrobione zdanie na temat operatora komórkowego Otvarta?