Skocz do zawartości


czary

Rejestracja: 01 paź 2022
Poza forum Ostatnio: 22 lis 2022 12:14
-----

Moje posty

W temacie: medycyna estetyczna - kwas

16 listopad 2022 - 11:22

Gołym okiem widać jak szybko rozwija się medycyna estetyczna, która korzystając z rozwijających się technologii ciągle unowocześnia sprzęt do przeprowadzania zabiegów, dzięki czemu są one skuteczne i bardzo bezpieczne. Mnie zainteresowała oferta Kliniki Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address z Warszawy, która na swojej stronie https://www.beautyaddress.pl/ prezentuje pełną ofertę wykonywanych zabiegów, cennik oraz aktualne promocje. Zajrzyjcie na ich stronę i korzystajcie z niskich cen z okazji black month.


W temacie: PIT online za 2019

26 październik 2022 - 15:56

Pewnie zainteresuje Cię artykuł, co warto wiedzieć na temat PIT-ów? https://tygodnik.pl/...mat-pit-ow.html Co roku jakieś tam zmiany mogą się znaleźć, dlatego ja staram się być z tym na bieżąco. Po prostu sprawdzam, czy coś nowego może wpłynąć na moje rozliczenie podatków, a rozliczam PIT 37.


W temacie: Podłogi do kuchni

24 październik 2022 - 15:43

Jak myślicie, czy listwy przypodłogowe takie, jak z tej strony https://4wall.pl/103...y-przypodlogowe nadają się do kuchni? Wyglądają tak designerko, bardzo mi się podobają. Nie mam zbyt wiele miejsca, które byłoby widoczne w kuchni, niemniej chciałabym odpowiednio wykończyć jedną ze ścian.


W temacie: dobry internet światłowody

23 październik 2022 - 15:23

U mnie podobnie, praca zdalna niestety okazała się żmudna i długa, mam kiepski internet. Myślę nad internetem 5G, a do wyboru jest między innymi abonament telefoniczny i internetowy u operatora komórkowego Otvarta https://otvarta.pl/ Reklamują się, że mają najtańszy abonament, muszę sprawdzić, czy tak jest faktycznie.


W temacie: dbanie o ogród

19 październik 2022 - 16:13

Gdyby ktoś z Was szukał dobrego produktu mikrobiologicznego, to myślę, że Elbio Terra Ivo https://www.frusto.p...biologiczne.htm specjalistyczny produkt biologiczny do przyspieszenia rozkładu resztek pożniwnych sprawdzi się idealnie w przypadku rozkładu liści w sadzie. Nie miałam tego u siebie jeszcze, ale patrząc po specyfikacji powinien być ok.