Skocz do zawartości


czapkens

Rejestracja: 20 wrz 2022
Poza forum Ostatnio: 07 lut 2023 11:38
-----

Moje posty

W temacie: zdrowie i natura

24 styczeń 2023 - 10:41

Odchudzając się nie trzeba rezygnować ze wszystkich przyjemności. Przykładowo kawa z mlekiem to ok 80 kcal z jednej strony dużo i jeśli nie mieści się to w naszym bilansie kalorycznym to zawsze można zastosować chude mleko oraz słodzik. Wtedy można zejść nawet do 25 kcal :) sprawdź sobie https://zdrowiewmisi...kawa-z-mlekiem/ Tutaj więcej jest o tym napisane. Niektórzy tak jak ja za żadne skarby nie zrezygnują z kawy.


W temacie: Dieta

24 styczeń 2023 - 10:36

Kawa wpływa na nas pozytywnie, oczywiście jeśli nie spożywamy jej w zbyt dużych ilościach. Zawiera sód, fosfor, wapń i magnez. Dla osób odchudzających się można przygotować niskokaloryczną wersje, tutaj więcej o tym https://zdrowiewmisi...kawa-z-mlekiem/ W związku z tym nie ma co sobie odmawiać przynajmniej jednej filiżanki dziennie :)


W temacie: zdrowie i natura

22 wrzesień 2022 - 07:33

Jak masz pytania dotyczące zdrowia to lepiej porozmawiać z lekarzem. Nie zawsze łatwo jest się dostać do specjalisty. Czasami wyjście może być prywatna wizyta online. W necie można znaleźć wiele ofert jak med24 czy podobne. Ważne jest, że lekarz jest dostępny praktycznie od ręki.


W temacie: zdrowie i piękno

22 wrzesień 2022 - 07:31

Jeśli szukasz rozwiązania swoich problemów ze zdrowiem to może warto skonsultować się z lekarzem. Dostęp do specjalistów może być utrudniony z tego powodu można wybrać kontakt z lekarzem poprzez telefon lub komunikator. Tego typu rozwiązania gwarantuje na przykład med24 Szybki kontakt, konsultacja z wybranym specjalistą i w razie potrzeby recepta. Szybko i nie wychodząc z domu.


W temacie: Bluzy dresowe damskie

22 wrzesień 2022 - 07:16

świetne ubrania dresowe mają również w Hibou ja tam ostatnio zamawiałam dresiki i powiem wam, że jestem super zaskoczona jakością i stosunkiem jakości do ceny :D Według mnie warto!