Skocz do zawartości


makses

Rejestracja: 02 wrz 2021
Poza forum Ostatnio: 03 wrz 2021 07:33
-----

Moje posty

W temacie: Na wybór jakiego ogrzewania się zdecydować?

02 wrzesień 2021 - 08:15

Mieliśmy ogrzewanie gazowe i sprawdzało się znakomicie tylko rachunku były wysokie. Teraz w piecu palę drewnem i potrzebuje dwie przyczepy na sezon grzewczy, który sam ustalam.

Poza tematem. Polecam atrakcję https://goldengift.p...iem-krakow.html  Dostarczy dawkę emocji i przeżyć. Z pewnością jest to duża frajda. Doskonale nadaje się na upominek. Szczerze polecam!!


W temacie: Jaką wybrać dietę?

02 wrzesień 2021 - 08:11

Kiedyś ważyłem 92kg, ale schudłem z pewnych powodów nie stosując żadnej diety. Mam nadzieję, że nie będę już tyle ważył nie ćwicząc siłowo. teraz spożywam 4 posiłki dziennie w niewielkich porcjach. Diety nie stosuję. Lubie niskokaloryczne warzywa i dżemy.Warto jeść warzywa i owoce.

Poza tematem. Polecam atrakcję https://goldengift.p...iem-krakow.html   Warto skorzystać, bo ceny są atrakcyjne, poza tym taka atrakcja może stać się wyjątkowym podarunkiem. Szczerze polecam!!


W temacie: Jaki prezent dla przyjaciółki

02 wrzesień 2021 - 08:05

Jak ma hobby to możesz kupić coś z tym związanego. Ciekawa opcją wydaje się książka lub dwie. Prezentem może być bon podarunkowy i niech wyda na co chce.

Poza tematem. Polecam atrakcję https://goldengift.p...kiem-krakow.html Dostarczy dawke emocji i przeżyć. Z pewnością zapadnie w pamięci. Szczerze polecam!!