Skocz do zawartości


mare

Rejestracja: 26 sie 2021
Poza forum Ostatnio: 06 gru 2021 17:14
-----

Moje posty

W temacie: zdrowie i biznes medyczny

06 grudzień 2021 - 17:16

Mam świetne rozwiązanie dla osób niepełnosprawnych mających problemy w poruszaniu się, szczególnie przy barierach architektonicznych typu schody. Tak wielu niepełnosprawnych przez to nie może wychodzić z domu. A przecież wystarczy zamontowanie schodołazów dla niepełnosprawnych https://www.prolifte...awnych-c-2.html i życie już staje się prostsze.


W temacie: Dużo macie ciuchów w szafie?

04 grudzień 2021 - 17:28

Czas stawiać kolejną szafę, nie mieszczę się już niestety. Męża proszę by w sypialni rozbudował nam szafę, by miała gdzie wieszać sukienki damskie https://www.cinamoon.pl/ Zresztą jeśli chodzi o odzież damską typu piżamki, spodnie, a i na ręczniki i pościel przydałoby się miejsce. Mąż to samouk, uważam, że robi przepiękne rzeczy w drewnie.


W temacie: Restauracja czy kawiarnia?

29 listopad 2021 - 10:36

Bardzo fajny pomysł, też bym chciała prowadzić kawiarnię, jakąś ciekawą klimatyczną :) Jeśli będziesz potrzebować wyposażenia kawiarni, zerknij w wolnej chwili na ofertę firmy Helios https://www.helios-horeca.pl/ Uważam, że ich asortyment idealnie będzie pasował, że będziesz z tego bardzo zadowolona. Tak samo, jeśli chodzi o ceny, myślę, że są atrakcyjne.


W temacie: Reklamowanie swojej firmy

27 listopad 2021 - 14:20

Każda złotówka przeznaczona na reklamę zwróci się z nawiązką, takie jest moje zdanie. Po prostu warto to robić, jak na przykład haft reklamowy w Warszawie https://remaprint.pl/ w firmie RemaPrint haft komputerowy, reklamowy, nadruki na koszulkach. Uważam, że wpływa to znacząco na rozpoznawalność marki, firmy. Z pewnością warto skorzystać.


W temacie: Jak dobrze wynająć biuro

22 listopad 2021 - 17:44

Patrz na wyposażenie lokalu, a jeśli nie ma w nim wyposażenia, na przykład szaf na dokumenty to przyjrzyj się może ofercie mebli metalowych MELMET https://melmet.com.p...e-na-dokumenty/ Uważam, że z ofert jakie widziałam ich jest najlepsza, zarówno pod kątem jakości, wytrzymałości, jak i ceny.