Skocz do zawartości


eweelinciaj

Rejestracja: 18 sie 2021
Poza forum Ostatnio: 18 lis 2021 09:53
-----

Moje posty

W temacie: dziewczyny i prezenty

17 listopad 2021 - 14:17

W prezencie można ofiarować japońską herbatę Matcha. Dostępna jest po atrakcyjnej cenie w tym sklepie  https://jumatcha.pl/ Ma smak prawdziwej zielonej herbaty. Zachęcam do skosztowania i szczerze polecam!!


W temacie: Prezent na 18 dla kolegi?

04 listopad 2021 - 11:59

Dodatkiem do głównego podarunku może być japońska herbata Matcha. Dostępna jest w sklepie https://jumatcha.pl/ Cena jest atrakcyjna więc warto skorzystać. Ma smak prawdziwej zielonej herbaty. Szczerze polecam!!


W temacie: Czy macie jakieś hobby?

12 październik 2021 - 13:15

Moje hobby to militaria i bieganie. Co miesiąc powiększam swoją kolekcję. Co do biegania to 4 razy w tygodniu po 15km. Po takim treningu biegowym spijam ciepła japońską herbatę Matcha. Dostępna jest w atrakcyjnej cenie w tym sklepie https://jumatcha.pl/ Ma smak prawdziwej zielonej herbaty. Smak i aromat bogaty. Szczerze polecam!!!


W temacie: Jaki prezent dla przyjaciółki

18 sierpień 2021 - 10:47

Prezentem może być naprawdę ładna i delikatna grawerowana biżuteria od Dedicante. Mają biżuterię dla niej, dla niego i dla dziecka. Ceny są atrakcyjne.

Poza tematem. Polecam japońską herbatę Matcha. Ma smak prawdziwej zielonej herbaty. Dostępna jest w tym sklepie https://jumatcha.pl/ Ceny są atrakcyjne więc warto zakupić. Można ofiarować jako prezent. Szczerze polecam!!


W temacie: Dużo macie ciuchów w szafie?

18 sierpień 2021 - 10:41

odzież kupuję w tradycyjnych sklepach w odróżnieniu od mojego chłopaka, który kupić online kilka swetrów, marynarki i kardigany. Kupował w takich sklepach jak Ozonee, Edoti i Denley. Mają fajne promocje i upusty.

Poza tematem. Polecam japońską herbatę Matcha. Ma smak prawdziwej zielonej herbaty. Ceny są atrakcyjne. Dostępna jest w sklepie https://jumatcha.pl/ Warto skorzystać z oferty. Znakomicie nadaje się na podarunek. Szczerze polecam!!!