Skocz do zawartości


juliusz777

Rejestracja: 18 sie 2021
Poza forum Ostatnio: 01 wrz 2021 09:21
-----

Moje posty

W temacie: Dodatkowy zarobek

26 sierpień 2021 - 06:48

Jak ktoś pracuje na etacie to najłatwiej dorabiać sobie w fachu po pracy, wykonując robotę, które nie wymaga dużego zaangażowania czasu. Warto też pomyśleć czy da się może zarobić na swoim hobby - tutaj nie od razu będą kokosy, ale przykłady ludzi którym się udało wskazują, że chyba warto :)


W temacie: Pożyczka

26 sierpień 2021 - 06:44

Jeśli chodzi o pożyczki to nie ma idealnej oferty dla każdego... Zależy to od zdolności, ciążących zobowiązań, historii kredytowej i innych zmiennych, na podstawie których obliczana jest nasza zdolność. Osobom potrzebującym finansowania polecam porównywarkę https://finansowylowca.pl/ , są tam pożyczki podzielone na kategorie. Wybierając ofertę dopasowaną do własnych potrzeb, zaoszczędzimy sporo czasu na przeglądanie ofert pożyczek, składania wniosków i czekana na decyzję. 


W temacie: Spędzanie wolnego czasu

18 sierpień 2021 - 10:27

Dobra książka i sport na świeżym powietrzu. Jedno i drugie wciąga i pozwala oderwać się od codziennych stresów. 


W temacie: Własny sklep internetowy

18 sierpień 2021 - 10:23

Działając na allegro mimo wszystko postaw własny sklep online, nisko-kosztowo dasz radę nawet sam postawić coś niewielkiego na WordPressie. Przy wysyłaniu paczek z allegro, możesz dorzucać ulotkę zachęcająco do odwiedzin sklepu + rabat na pierwsze zakupu w Twoim sklepie online. Tak powoli zaczniesz przekierowywać klientów z allegro na własny sklep i pominiesz koszt sprzedaży na allegro. 

 

Jak wyżej Social media to potężny kanał sprzedażowy, na początek jednak wystrzegaj się działania z Infuencerami jeśli nie masz o tym kompletnego pojęcia lub zleć agencji, która się na tym zna. Wszystko ogólnie rozbija się o środki jakie masz do dyspozycji na rozkręcenie biznesu - nie mając takich informacji ciężko coś doradzić, można jedynie na ślepo rzucać luźne sugestie. 


W temacie: Jakiś dobry program do księgowości

18 sierpień 2021 - 10:17

O ile oczywiscie znajomi posiadają firmę. I korzystają z usług księgowości. Sama prowadzę swoją działalność od wielu lat. Męczyło mnie nieco dowożenie papierów co miesiąc do biura rachunkowego.  Postanowiłam spróbować osławionej ksiegowości internetowej (szczególnie,ze znajomy mnie na to namawiał).

 

Na dzien dzisiejszy wystawiam praktycznie jedynie faktury elektroniczne

https://www.epuap.pl...cji-gospodarki/

 

Są znacznie wygodniejsze. 

 

Zależy jaką działalność się prowadzi, jak brakuje czasu, to według mnie lepiej oddać księgowość do biura. Koszt jest niski, a mamy spokój, że wszystko zostanie zrobione dobrze i na czas, taka moja opinia. Sam posiadam JDG i nie muszę latać co miesiąc do biura, wystarczy, że w odpowiednim terminie wyślę wszystkie faktury - te akurat wystawiam z fakturownia.pl. Plus biura to nie trzeba śledzić na bieżąco zmian w podatkach, a to jest już spora oszczędność czasu, która jest znacznie wyższa niż koszt który ponoszę za księgowość.