Skocz do zawartości


wolski

Rejestracja: 18 mar 2021
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 18:48
-----

Moje posty

W temacie: Paliwo :D

wczoraj, 18:51

Myślę, że jeszcze w tym temacie dość istotnym jest to aby wspomnieć co nieco na temat samych pomp. Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie w artykule http://ekspert-budow...stko-o-pompach/ bardzo ciekawie została poruszona kwestia tego jakie są pompy i do czego poszczególne rodzaje służą.


W temacie: Pralka - w kuchni czy łazience?

25 październik 2021 - 19:14

Myślę, że łazienka jest bardzo ważnym pomieszczeniem i jeśli chodzi o mnie to ja w głównej mierze skupiam się na fajnych dodatkach do niej. Z całą pewnością zachęcam każdego do zapoznania się z wpisem http://artnouveau.pl...-jak-je-dobrac/ gdzie ciekawie opisano jakie dodatki do łazienki wybrać i gdzie je kupić.


W temacie: Rolnictwo

24 październik 2021 - 12:05

Ogólnie to może jeszcze nie jest do końca rolnictwie, ale dla mnie ogrodnictwo także jest niezwykle ważne. Im więcej czasu spędzam w moim ogrodzie to myślę, że był to właściwy wybór aby go założyć. Na ten moment także rozważam montaż automatycznego systemu nawadniania. Mam nadzieję, że uda mi się go wykonać.


W temacie: Co kupić na stancję

23 październik 2021 - 18:01

Wydaje mi się, że na pewno ważna jest również pościel i ja jestem zdania, że właśnie poszewki od https://homecarpets....wki-dekoracyjne będą bardzo ważnym zakupem. Tym bardziej, że są to poszewki dekoracyjne czyli będą cały czas na widoku i myślę, ze muszą być one ładne.


W temacie: Pomysł na biznes

23 październik 2021 - 07:23

Myślę, że jeszcze warto jest wspomnieć o tym, iż w momencie gdy ktoś chce sprzedawać towaru do krajów Unii Europejskiej to powinien wiedzieć o limitach przy sprzedaży wysyłkowej. Moim zdaniem dlatego właśnie w artykule https://magnifier.pl...-wysylkowej-ue/ bardzo ciekawie ta kwestia została poruszona.