Skocz do zawartości


Anwer

Rejestracja: 11 sty 2021
Poza forum Ostatnio: 06 kwi 2021 09:43
-----

Moje posty

W temacie: Dekoracja biura

06 kwiecień 2021 - 09:48

U nas sprawdziły się panele tapicerowane na ścianę. Zamontowaliśmy je wzdłuż korytarzy i ciągów komunikacyjnych dzięki czemu przy okazji ochroniły ściany przed uszkodzeniami i brudem. możliwości ich wykorzystania jest o wiele więcej, zobacz sobie choćby na ta listę: https://blog.mirjan2...owane-na-sciane


W temacie: Wyposażenie kuchni

15 marzec 2021 - 10:10

Największym problemem dla mnie są meble kuchenne. Zamawiać na wymiar, czy lepiej skorzystać z oferty sklepów internetowych i kupić gotowy zestaw? Modułowe są dostępne od ręki, a na meble od fachowca trzeba czekać najmniej 6 tygodni. Kolejny argument to cena - gotowy zestaw jest nawet kilkakrotnie tańszy niż robiony na wymiar. jakie kuchnie macie u siebie? 


W temacie: Dobre meble biurowe.

22 luty 2021 - 12:33

Świetne są też biurka narożne albo takie z możliwością regulacji ustawienia blatu. Zawsze zostaje dodatkowa opcja w razie przemeblowania lub potrzeby zwiększenia blatu roboczego. Jak dla mnie to najlepsza opcja. Po ustawieniu komputera lub laptopa zostaje jeszcze całkiem sporo miejsca na rzeczy. 


W temacie: oświetlenie do domu

15 luty 2021 - 11:46

Jeśli chodzi o górne oświetlenie to dobrze sprawdzą się plafony lub żyrandole z kilkoma źródłami światła. Zawsze warto zadbać jeszcze o jakieś światło boczne lub lampę stojącą, która doda wnętrzu trochę przytulności. 


W temacie: czy opłaca sie robić kursy ?

01 luty 2021 - 09:16

Jasne, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Myślę to nie tylko o kursach zawodowych, ale też o takich, które wspierają zainteresowania. Mnie kurs szycia dał niesamowitą frajdę, dlatego teraz wystarczy mi maszyna, fajny materiał (najlepiej jakaś modna tkanina we wzory) i ciekawy pomysł.