Skocz do zawartości


wojtekmoskala

Rejestracja: 25 sty 2018
Poza forum Ostatnio: 05 kwi 2018 11:12
-----

Moje tematy

metody nauki języka angielskiego

05 kwiecień 2018 - 11:12

Cześć, jakie waszym zdaniem metody nauki języka angielskiego charakteryzują się największą skutecznością? Szczególnie zależy mi na swobodzie mówienia. Zapraszam do luźniej dyskusji.


Dobry optyk

05 kwiecień 2018 - 09:22

Cześć, dzień dobry! Optyk w Myślenicach jest mi potrzebny na wczoraj – gdzie warto podjechać? Będę dobierała swoje pierwsze oprawki w życiu i totalnie nie mam pomysłu na co się zdecydować, jak będę wyglądać itp. co mnie trochę stresuje. Z jakim salonem macie dobre doświadczenia jeśli idzie o obsługę?


Ksiegowośc

06 marzec 2018 - 13:40

Dzień dobry. Zarządzam niewielką wspólnotą mieszkaniową, ale jednocześnie na tyle dużą że prowadzenie rozliczeń staje się dla mnie coraz większym kłopotem...Już nawet nie chodzi o te rachunki, wpłaty itp. ale same przepisy które ciągle się zmieniają potrafią człowieka dobić. Ledwo co się oswoję z jakąś dokumentacją i sposobem rozliczania a już mi wprowadzają jakieś zmiany...Można cały ten temat rozliczeń komuś przekazać, jakiejś firmie zewnętrznej, znacie kogoś godnego zaufania? Pozdrawiam serdecznie z Krakowa.


Optyk kraków

06 marzec 2018 - 10:23

Cześć wszystkim. Od jakiegoś czasu zauważyłam że gorzej widzę. Najbardziej do myślenia mi dało jak zaczęły mi się numery linii rozmazywać na elektronicznym wyświetlaczu na przystanku...I teraz tak, nigdy nie nosiłam okularów, a chciałabym trafić na dobrego optyka. Gdzie mnie zbadają i dobiorą dobre szkła i fajne oprawki za jakieś niewygórowane pieniądze? Ktoś z Krk coś podpowie? Pozdrawiam!


remont

01 marzec 2018 - 10:35

Kto zrobi tani remont kawalerki w Gorzowie Wielkopolskim? Dajcie znać.